Wpis z mikrobloga

Szukam fanatyka latarek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybko się robi ciemno, toteż jazda po lesie rowerem wymaga dobrego doświetlenia. Padło na 2 sztuki Convoy S2+. Jedna na kierownicę, druga na kask.

KIEROWNICA
Convoy S2+
dioda SST40 kolor 4C "ciepły biały"
sterownik 2.8A (7135×8)
kolimator 60x20
ogniwo 18650
Uchwyt na kierownicę


KASK
Convoy S2+
dioda SST40 4C "ciepły biały"
sterownik 2.8A (7135×8)
ogniwo 18650
uchwyt do GoPro ze śrubką

Ładowarka do ogniw, podwójna - żebym mógł 2 na raz ładować.

Doradźcie, gdzie kupić latarki, ogniwa oraz ładowarkę? Allegro ma coraz więcej produktów podrabianych.Nie wiem jakie ogniowo kupić i jaką ładowarkę. Pomożecie? Macie jakiś sprawdzony sklep online? Może jakieś inne pomysły albo uwagi do zestawu?

#latarki #latarka #rower #mtb #enduro #enduromtb #convoy
Pobierz odishewo - Szukam fanatyka latarek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybko się robi ciemno, toteż jazda po...
źródło: comment_1631644393qMWogvm1SUXxEDak3aKsO0.jpg
  • 9
@odishewo: Są latarki to i musi być:
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@odishewo: najlepiej, to na aliexpress. W oficjalnym sklepie convoya. I moim zdaniem, lepszym wyborem będzie convoy s21a, ewentualnie s11. Dużo większa pojemność baterii, dużo więcej światła i więcej masy do odprowadzania ciepła z diody.

A jeśli już convoy s2+, to oba bierz na sst40 ze sterownikiem 4 tryby. Słabsze sterowniki mijają się z celem. Są już przestarzałe i nie mają zabezpieczenia termicznego. Nie pamiętam, czy jest zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem.

A
@odishewo:
Dokładnie to, co pisał @Niedzwiedz87

Bocialarka

Jeszcze jest wersja z optyką eliptyczną, świeci pięknie na boki, nie doświetlając niepotrzebnie koła czy kosmosu. Mam taką S21B i to jest złoto, ze względu na wymienną optykę.
Do doświetlania kosmosu mam S12. Może overkill, ale bardziej mnie interesowało duże ogniwo niż wypalanie dziur mocą.