Wpis z mikrobloga

@mxhugo jak stres dojdzie do połowy to może coś odwalić gościowi, jak do końca to może zejść na zawał. Powoli będzie się obniżał jak będą siedzieć w mieście, a szybciej jak umieścisz go w jakimś budynku do tego przeznaczonym.
@mxhugo:

W sensie nie ogarniam o co chodzi ze stresem i jak go resetować.

redukujesz go w kościele i w tej knajpie z zamtuzem i ruletką

Jak zdobywać pozytywne cechy a jak usuwać złe?

w lazarecie możesz "zapieczętować" 3 cechy bohatera i usuwać złe, za opłatą albo jak przyniesiesz lekarstwa do osady (misja w kniei która sie czasem pojawia)

A jakie budynki rozwijać najpierw?

odrobine karoce , potem kuźnia i gildia
@mxhugo: powiem ci tak, gra początkowo sprawia wrażenie trudnej. Ale tak jest zaprojektowana, żeby odkrywanie mechanik sprawiało frajdę.

Jeżeli jesteś z tych co bez tutoriala nie wyobrażają sobie rozkminienia zasad gry to faktycznie może ci nie podejść.

Tylko nie ma co się spinać. Jak coś spieprzysz to ci najwyżej parę postaci na cmentarzu wyląduje. Dopóki nie mają wbitego 5 lvla to nie jest żadna tragedia ;)
@Valthar: dej link
@DiscoKhan: niby gram ale za bardzo nie ogarniam tego stresu czasem leci szybko jak szalony a jestem w połowie lochu
też jedzenia troche nie ogarniam , widać pasek głodu ? Kiedy chce im się jeść ?
@Valthar: Spoko filmy, dobrze wytłumaczone. Jestem w 4 odcinku. No teraz trochę lepiej rozumiem gierkę. Dość losowa. Padł mi plague doktor :c Udało mi się ulepszyć dyliżans na 3 lvl ( ͡º ͜ʖ͡º)