Wpis z mikrobloga

Srogie piguły łykacie, Lewaki xD Niezła inba się odwala w #poznan w związku z zlicytowaniem budynku, w którym mieści się Skłot "Rozbrat".

Już pominę fakt, że okupujecie cudzą własność. Ale żeby malować po nowopowstałych apartamentach "DEWELOPERZY WON!" albo "zlikwidować Darex!!" (prywatna firma XD) jako sprzeciw wobec "prywatyzacji Poznania" to jedno wielkie IKSDE.

Jak chcecie mieć skłot, to kupcie działkę budowlaną i zbudujcie sobie własny budynek, ewentualnie wykupcie ten, w którym mieliście te metę. Ale to pewnie dla was za trudne, bo łatwiej #!$%@?ć istniejącą już nieruchomość xDD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #niebieskiepaski
S.....y - Srogie piguły łykacie, Lewaki xD Niezła inba się odwala w #poznan w związku...

źródło: comment_1631612151vuCo9EJye05XR9Eg3zv9Hj.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@huudyy:

Tylko ze tym ludziom nie chodzi o mieszkanie za darmo, tylko o zmiany systemowe. Dlatego targetuja deweloperow a nie biedaczków takich jak ja.

@Gregory960: To czemu nie okupują osiedli developerskich albo budów owych tylko zawsze jakiś ruiny? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Czekałem wiele lat aż ten śmietnik zniknie z powierzchni ziemi, dziwi mnie ze ten cyrk tak długo tam trwa, lokatorzy powinni zostać obciążeni kosztami no i odrobaczeni obowiązkowo
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia: Nie wiem czy masz świadomość ale ksiądz nie wchodzi z ministrantami do opuszczonych budynków i nie robi z nich kościołów nielegalnie xD.


@2cool2beAgod nie wiem czy wiesz ale kościóły bardzo często powstają na nowych osiedlach gdzie mieszkańcy wcale ich nie chcą. Wnioskują o żłobek, przedszkole itp. Ale nie, kościół i jego koneksje mają pierwszeństwo w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Korax przecież gdyby te cipy zderzyły się z rzeczywistością lat 80, wszesnych 90 to by dostali #!$%@? od ówczesnych punków, a skinheadzi to by ich śmiechem zabili
A jeszcze metale by podbiegli kopnąć #!$%@?ę-hipisa.
  • Odpowiedz
@Korax Owszem, można a nawet powinno się jednak mi chodzi o to że ludzie wobec prawdziwych problemów są bezradni jak ministrant na plebani i próbują swoją flustrację spowodowaną niemocą skierować na problem który jest marginalny i nie ma praktycznie wpływu na życie w tym państwie. To samo dzieje się z tą całą ideologią LPG, wyszło kilku cudaków na ulicę z tęczowymi flagami to każdy szabelką w dłoń i dawaj hurrra na
  • Odpowiedz
@huudyy: Zrobili im to ze w Berlinie zaraz bedzie referendum co do wywłaszczenia developerów z powyzej 2000 nieruchomosci. Bo kupuja mieszkania bazujac na ekonomii skali, i nie wkładaja nic w rynek poza sciaganiem haraczu od wynajmujacych i zawyzaniem cen. Gdyby nie było poteznych deweloperów to mieszkania by nie znikneły oni sa po prostu niepotrzebni spoleczesntwu
  • Odpowiedz
@Gregory960: co ty typie porównujesz XD tutaj, nawet skali, nie ma zachowanej jeśli chodzi o ilość posiadanych mieszkań. Porównaj, udział, własności prywatnych w pl vs Berlin.
  • Odpowiedz
@huudyy: a dobra, to nie ma sie czego obawiac w takim razie. Myse ze dalsza monopolizacja rynku przyniesie pozytywne skutki spoleczne w takim razie. Fajnie by bylo jakbys sie odniosl do tego co napisalem jak juz chcesz prowadzic dyskusje
  • Odpowiedz
  • 0
@2cool2beAgod chodziłem do Labu. Tabsów nie źre. A rozbrat niech #!$%@? skoro to już nie jest opuszczone miejsce. Skloty się robi w opuszczonych miejscach.
  • Odpowiedz
@Gregory960: jak mamy prowadzić dyskusję, skoro nie masz argumentów? Nie mówię, że monopolizacja rynku jest dobra, ale to nie oznacza, że będę popierał łamanie prawa przez brudasów.
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia:

jak chcesz to możesz oddać im swoje mieszkanie z własnej woli


Dokładnie, jeśli będę chciał to tak zrobie, zawsze to lepiej niż zostawić puste, a nie daj boże jakiś skłoters lewaczek to dojrzy i się tam zalęgną ze swoimi wszami i chorobami
  • Odpowiedz
@demagog: ale prawo akurat broni squatersów, poczytaj prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co nie jest zakazane jest dozwolone od czasów rzymian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz