Wpis z mikrobloga

@Ogorek95: Wrocław i Wałbrzych. Z tym że Wałbrzych to tylko na pierwszy rzut oka, bo przejazdem, a we Wrocławiu mieszkałem i tak jak na początku mi się podobało, tak im dłużej tam mieszkałem tym więcej syfu tam widziałem. Ostatecznie poza kilkoma klimatycznymi miejscami Wrocław jest okropny.
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: Może inaczej jak cię ten Rzeszów tak uwiera - większość dużych miast w Polsce poza wymuskanymi rynkami czy niektórymi dzielnicami jest paskudne, szyldoza, pasteloza albo wręcz przeciwnie, odrapane tynki i goła wielka płyta, popękane chodniki, ulice łatane po 300 razy, totalny chaos architektoniczny. Paradoksalnie niektóre wsie i małe miasteczka wyglądają lepiej bo nowy asfalt, mieszkańcy dbający o swoje domy które spełniają jakieś tam wymogi zagospodarowania przestrzennego (łatwiejsze do wyegzekwowania
  • Odpowiedz
@kaaban: akurat ja Ci powiem że mi się nie podobał Wrocław pod kątem życia tam, ale jest ogólnie ładnym miastem do zwiedzania. Być może byłem za krótko. A mieszkalem już w Poznaniu, na ślunsko aglomeracyja, w Szczecinie. O. Szczecin był bardziej praktyczny wg mnie xd
  • Odpowiedz