Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie kto wrócił do Varsavia z Monzy. W komentarzu kilka najlepszych fotek jakie udało mi się cyknąć i komentarzy do wyścigu.
Czy ogarnąłem co się działo na torze? Minimalnie. Czy nogi wyłażą mi z dupy a odciski mam wielkie jak ego Lewisa? Jak najbardziej. Czy piwo kosztowało 7 euro. No #!$%@? niestety.



#f1 #f1spam #opwiescicebulaka
Raa_V - Zgadnijcie kto wrócił do Varsavia z Monzy. W komentarzu kilka najlepszych fot...

źródło: comment_1631602572ihOXsSAgny64S486p23CMf.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raa_V: tylko moja stara potrafiła podczas wycieczki do egiptu 20lat temu zrobić gorsze zdjęcie.
Gdzie ze starym sie ustawilismy z piramidami, a stara zrobiła zdjęcie nieba i czubka jednej z piramid.

Dziekuje ze przywróciłeś pamięć tamtym wydarzeniom za gówniaka.

A co do historii, to legenda o tym że Włosi, Kubice traktuja jak swojego chyba ostatecznie upadła i że też uznają go za kaleke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raa_V: też byłem, w miejscu jak na zdjęciu. Ale organizacja tragedia. Za parabolica jedno stoisko żeby wodę kupić i jeden automat gdzie można było kartą kupić żetony. Pierwszy raz myślałem, że zejdę z pragnienia.

A co do odległości - wysiadł ze mną z pociągu jakiś gruby Angol i jeszcze przed bramą zaczął jakoś dyszeć dziwnie xd ciekawe czy wiedział że przed nim ponad 20k kroków
mycyly - @Raa_V: też byłem, w miejscu jak na zdjęciu. Ale organizacja tragedia. Za pa...

źródło: comment_1631611280SdRHSPMrs0RAd8hCEv8MUI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Raa_V: A tam 7 euro za browara, Holendrzy pakują ile wlezie do plecaka i owijają piwka w folię aluminiową, na bramkach mówią że to kanapki ;p
  • Odpowiedz
@matblat: ja też pierwszego dnia zabłądziłem. Mało który porządkowy ogarniał gdzie jest i gdzie mnie skierować. Kompletnie nie wiedzieli w którym są miejscu i jak pokierować do innego sektora.
  • Odpowiedz
@Raa_V: najlepsza akcja to była według mnie z red bullami które rozdawano przy wysiadaniu z pociągu, chciałem zabrać ze sobą bo myślałem że skoro rozdawają to przy wejściu to można je zabrać na tor - parę minut później odbierano je na bramkach bo jednak nie były dozwolone. Szkoda że nikt nie mówił że to trzeba wypić od razu, na bramkach stał cały stos odebranych pełnych puszek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matblat: ja przy wyjściu dostałem, ale na bramkach na wejściu ludzie innym rozdawali. A zabieranie kapsli/korków od wody w małych butelkach #!$%@? było.
  • Odpowiedz