Wpis z mikrobloga

@Djuk94 , Amadeusz ma problemy z klubami gdyż jest na niego papier i żaden szanujący sie klub go nie weznie. A aligatores i A.Wilanow przyjmuja wszystkich.
@Djuk94 trenerzy latami marzyli żeby mma było normalnym sportem (olimpijskim też), nie kojarzonym wyłącznie z patologią i przestępczością zorganizowaną. Teraz, gdy mma zyskuje popularność, zyskuje ją dzięki bijącym się youtuberom i debilom z internetu. Stąd ta kontrofensywa.
@Jax89: no niebyłym taki pewny aligatores . WCA takie nie ma co się oszukiwać , tam jest od niedawna więcej celebrytów niż prawdziwych sportowców . Wiec nie każdy będzie chciał się w takim otoczeniu rozwijać
@Djuk94: Oni w ogóle nie powinni mieć trenerów i nie powinni trenować. Ja chcę oglądać emocjonalną cepeliadę jak spod Żabki, a nie udających zawodowców amatorów. Chcę sportu włączam UFC.
Jak goście nie trenują to jest większa szansa że zdarzy się coś fajnego dla widowni, typu złamana noga Magikala. Nie mogę się doczekać aż ktoś zginie na tym ringu, upatruję szansy w walce tego Kena z dziewczyną na MMA VIP. Gość jest