Wpis z mikrobloga

@BananowyKrol: tak samo właśnie w pociągach. Odkąd pamiętam jest taka mentalność, że 5minut przed przystankiem wstają i kierują się do wyjścia, w autobusach tak samo.
Nie wiem, może to poczucie, że ktoś ich wyrucha i nie wyjdą?
  • Odpowiedz
@BananowyKrol Co prawda nie tylko Polacy tak to właśnie wygląda. I to nie 15 minut a #!$%@? ponad godzinę potrafią stać barany. Najbardziej mnie rozwala jak po lądowaniu jest komunikat żeby siedzieć w fotelach i czekać na całkowite zatrzymanie się samolotu. Co robi stado debili? Jak jeden mąż wszyscy z zewnętrznych siedzeń wstają po bagaże i tak stoją ściśnięci przez kolejne 15-20 min.
  • Odpowiedz
Tak samo jest w autobusach/tramwajach. Zamiast wstać gdy w/w pojazd się zatrzyma to oni stepują w momencie zatrzymywania się i jeszcze mają pretensje bo za gwałtownie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@bazinga-row: mmm, uwielbiam, jaśnie panicz zaczyna wstawać dopiero jak motorniczy się zatrzyma, jeszcze chce odbić portmonetkę na wyjście i naciska przycisk otwierania
  • Odpowiedz
Tez mnie to zastanawia, ja zawsze czekam aż polactwo się rozsiądzie i potem wbijam bez problemu, bez przepychania na swoje miejsce xdd Dodatkowy pro tip - jak będzie wiadomo, ze twoja walizka leci do luku to najlepiej oddawać ostatniemu tzw. LIFO (last input first output)
  • Odpowiedz
@BananowyKrol ostatnio wychodząc z tego założenia poczekałam sobie spokojnie na koniec. na lotnisku natomiast kolejka była tak wielka (jedna osoba przyjmowała przybyłych), że w efekcie godzinę w niej stałam. następnym razem się pcham.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: Chińczycy tak stoją, zanim jeszcze samolot wyląduje. Widziałam jak niektóre stewardessy musiały używać agresji, żeby ich z powrotem posadzić.
  • Odpowiedz
W żadnym innym kraju tego nie widziałem tylko w tym lesie.


@BananowyKrol: a niby gdzie byłeś? Kanada, USA, Holandia, Hiszpania - wszędzie to widziałem

I odpowiadam na pytanie: po 8 godzinach lotu nie chce się już więcej siedzieć + chcą sprawnie wyjść więc wstają żeby wyjąć swoje walizki ze schowka na górze za wczasu
  • Odpowiedz
To pewnie byłeś tylko w 2 czy 3 krajach jak takie masz uwagi, też zawsze wstaje wyprostować nogi po kilku godzinach siedzenie w niezbyt wygodnym fotelu
  • Odpowiedz