Wpis z mikrobloga

Hej, latający z
#wroclaw
Dawno nie latałem, czy obecnie na lotnisku we Wrocławiu są jakieś wydłużone kolejki do kontroli z uwagi na Covid? Dodam że lot poza Schengen, planuje byc ok 1.5h przed wylotem :)
  • 5
@robod: 1,5h przed wylotem to sie bylo przed covidem. Obstawiał bym dłużej.
Chociaz zalezyy, o ktorej lecisz.
Spojrz sobie w tablice odlotow, zobacz ile w tym czasie jest tez innych startów i jakos sie dopasuj
@robod: Do Schengen najdłużej w życiu zeszło mi tam od wejścia do znalezienia się za security 11 minut i było to za czasu mocniejszych obostrzeń, niż teraz. Jeśli poza Schengen nie ma więcej, niż jednego samolotu w tym czasie, to nie sądzę, żeby Polscy celnicy jakoś szczególnie przejmowali się tym, kto z kraju wyjeżdża, dłużej zejdzie w kraju przeznaczenia, imo 1,5 godziny w takim wypadku w zupełności wystarczy, to jest malutkie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robod: ja z różowym leciałem w tamtym tygodniu do Niderlandów i byliśmy 1,5h przed wylotem, ale tak jak mirek wyżej pisze to zajęło nam 10min przy bramkach i potem nudne czekanie na odlot. W tym samym czasie był jeszcze tylko jeden wylot, ale to od innego przewoźnika, więc była inna kolejka