Wpis z mikrobloga

@LichoToWie: Niestety nie pozwala w moim przypadku. Mam 187 i nie ma opcji by koszula nie wyszla ze spodni przyduchy ręki w górę. Mysle, ze kupuje bardzo dobrze wyfotowane koszule. Nie ręcznie szyte na miarę ale na tym pułapie.
Szelki za 1/4 cenę koszuli gwarantują Ci 8h nieskrępowanych ruchów i nienagannego ulozenia koszuli za razem!
@LichoToWie: Jak na moje standardy sa to dobre koszule. Pokaz swój zestaw bym wiedział co to dobre koszule. Z chęcią dowiem się jakie to dobre. Tylko nie chce za koszule dać więcej niz 800zl i chce ja odrazu. Bez mierzenia, szycia, czekania. Pracuje 4 dni w miesiącu wiec zakładam „sporadycznie” :) Ps - chce przeznaczyć 5 min na zakup. Bo jestem mężczyzna i nie poświęcam czasu na to by ładne ciuchy
Ja pytam co Ty nosisz i czy to można wejść i przymierzyć z 50 wiszących koszul w sklepie ? Używam to jako strój roboczy a nie ozdoba. Pokazujesz mi koszule 300-800 zł. Moje kosztują wlasnie tyle ale mam super wygode w ich kupowaniu. I nie uwierzę, ze jako postawny facet 187 cm nie spowoduje przez 8h wstawania zza biurka, pokazywania na tablicy ( podnoszenia rak) dobrze dobrana koszula nie wyjdzie ze spodni
@smokingcat: nie zesraj się, bądź ruchany przez jakieś gówno-firmy i się jeszcze pultaj xD. Na strój roboczy też się powinno możliwie jak największą uwagę zwrócić, bo odpowiedni materiał = wysoka trwałość, a krój i sposób wykonania - komfort, ale co może o takich rzeczach wiedzieć chłop co chodzi w koszulach z plastikowymi guzikami jak gimbus.

Moje kosztują wlasnie tyle ale mam super wygode w ich kupowaniu

Super wygoda bulwo, ja jestem
Pobierz
źródło: comment_16316440426L7DPAl6xiysmdAZfCAqID.jpg
@LichoToWie: Oj. Modniś się uraził. Czyli koszula wyjdzie ze spodni nawet tych dobrych. Dziękuje za pomocna mi i formacje. 19latek mówi do 40latka o ciuchach dla gimbusów. Mówiąc o firmach gdzie koszula kosztuje 1/3 sredniej krajowej :) ah te gimbusy..milego dnia młody !