Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
4 lata temu moja ex narzeczona zostawiła mnie jakoś 2 tygodnie przed naszym ślubem.
Stwierdziłem, że pitole to wszystko i przeprowadzam się do dużego miasta.
Tak zrobiłem, lepsza praca, lepsza płaca. Potem skorzystałem z karty na siłownie z pracy i zmieniłem swoją sylwetkę - ogólnie wydarzenie mnie w ciul zmotywowało.

Od czasu do czasu przyjeżdżam do rodzinnego miasta.
No i byłem na festynie w sobotę.

No i moja była do mnie podchodzi i ze mną gada o życiu, no okej.
No i wypala do mnie z tekstem że może byśmy spróbowali jeszcze raz.

Jej mina jak jej powiedziałem, że mam już nową narzeczoną i w następnym roku się hajtamy - bezcenna.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613e241f5fb896000a00545e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 39
  • Odpowiedz
ciesz się że trafiłeś na normalna kobietę. U mnie prawie w każdym przypadku rozejście równało się z zerwaniem kontaktu i oczernianiem.


@obersturmbaufuhrer: a skad wiesz, ze go byla nie oczerniala w miescie rodzinnym? I nigdzie nie napisal, ze z nia gadal wczesniej tylko ja spotkal na festynie, a przyjezdzal pewnie w odwiedziny do rodziny, a nie do bylej ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: życiowe w h00y. Jak byłem grubasem, to znalezienie dziewczyny było prawie niemożliwe. Prawie, bo w końcu mi się udało i naprawdę jestem szczęśliwy, bo mam kochającą kobietę.
Potem sam z siebie ogarnąłem dupę na siłowni i teraz na co dzień muszę dawać kosza spermiarom ʕʔ
  • Odpowiedz
4 lata temu moja ex narzeczona zostawiła mnie jakoś 2 tygodnie przed naszym ślubem.

Jej mina jak jej powiedziałem, że mam już nową narzeczoną i w następnym roku się hajtamy - bezcenna.


@AnonimoweMirkoWyznania: takbyło.jpg

Z pewnością zaszokował ją fakt, że dorosły człowiek w ciągu 4 lat zmienił pracę, ma lepsze zarobki i zdążył sobie na nowo ułożyć życie prywatne. Takie historie przecież zdarzają się niezwykle rzadko.
  • Odpowiedz
j powiedziałem, że mam już nową narzeczoną i w następnym roku się hajtamy


@AnonimoweMirkoWyznania: ale masz, czy tylko tak jej powiedziałeś, żeby ją wkurzyć/spławić? bo z całej historii nie wynika że kogoś masz (tylko że praca i siłka)
  • Odpowiedz