Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mojej koleżance urodził się bombelek (4mies) teraz jadę je odwiedzić i chcę coś kupić. Możecie mi powiedzieć co do 50/60 zł mogę kupić żeby było to w miarę praktyczne? Nie chcę ciuchów, tylko może jakąś zabawkę interaktywną, czy tam jakąś książeczkę kontrastową?? #dziecinstwo #macierzynstwo
  • 12
@Medel1n_: bez sensu.
Raz, że do rozszerzania mają dużo czasu, dwa - nie każdy daje gotówce. Jak będą szli blw, to słoiki się nie przydadzą. @Zuzan_: 4msc to już nie kontrastowe ksuazeczki. Bardziej jakieś bajeranckie gryzaki, bo zaraz mogą iść żeby.
Pytanie jaka kwota też.
@agaja napisałam w poście 50/60 zł. Nie chcę żeby to od razu szło w kąt.wiec na ten moment rozważam jakieś pampersy/ chusteczki - znalazłam na allegro 12 paczek więc na trochę posłuży
@Zuzan_ gryzak jest super. Pampersy i chusteczki to nie jest dobry wybór. Większość ludzi ma swoje preferencje, jeśli kupisz źle to wylądują w koszu(np mój syn miał uczulenie na połowę chusteczek, a pampersy znów dają wiele problemów).

Jedynie książeczki do czytania - jakiś album ze zwierzętami(na później) lub wydaje gryzaki te będą potrzebne przez jeszcze dobre 2 lata. A dobrze jest kupić coś bardzo dobrej jakości, a nie byle szajs z marketu.