Wpis z mikrobloga

Odrazu mówię, że broniłem Ola od początku, ale coś mi tu nie pasuje. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że Olo został pozwany przez kozice i żeby wyjść z tego z twarzą zakończył działalność. Powinien to dociągnąć do końca. Sorry, ale to co zrobiłeś Olo to jak rozgrzebanie gniazda mrówek, rozgrzeb patykiem, za 2 dni naprawia mrówki. Żeby zniszczyć mrowisko trzeba czegoś więcej.
#kononowicz #patostreamy

Czy czujesz się wyruchany przez Ola, że zostawił szkolną w takim stanie?

  • Tak 54.9% (56)
  • Nie 45.1% (46)

Oddanych głosów: 102

  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoteznyTomaszek: Przecież on wróci zaraz. Stwierdzi że znowu lateksów #!$%@?ł i z tym odejściem to był tylko blef żeby Rudego zmylić, chociaż tak naprawdę, to w to jego "odejście" tylko jego, powiedzmy eufemistycznie, "fani" wierzą xD
@hyperrr: ja na jego miejscu nie ruszałbym kozicy, łagodniej bym atakował mrówkano i cieszył się z kasy(ruszenie kozicy=wjechali by mi w prywatność), a jakbym już miał robić kanał na yt o kozicy to nigdy nie nazwałbym jej "górska #!$%@?ą" bo wiadomo kozica poleci na psy. Mógł łagodniej jechać po kozicy. Gdybym jednak taka akcje rozpoczął jak Olo w Belwederze to pociągnął bym to do końca, i tak był wystalkowany od dawna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoteznyTomaszek: ale nie powiedział stricte że SN z ulicy takiej czy takiej jest górską #!$%@?ą a to co mówił o jego działalności ma pokrycie w jego filmach. Poza tym z tych narzędzi da się wyciągnąć wszystko jest wiele filmików w których zagina się scamerów z Indii którym mówią jak mają na imię i z jakiego budynku scamują...
bo wiadomo kozica poleci na psy


@PoteznyTomaszek: ja mu już kiedyś pisałem, że za grubo leci i nie założył białych rękawiczek. No ale jego cyrk, jego małpy. To jego, nie mnie będą ewentualnie dojeżdżać na drodze prawnej.