Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was miał problem z przebarwieniami, przetarciami albo schodzeniem lakieru (tak, wiem, to nie lakier) z Macbooków w kolorze Space Gray? Trochę poczytałem, jest w sieci kilka wątków, gdzie ludzie mieli takie problemy, ale tylko z gwiezdną szarością.

Masz laptop Space Gray? Jak to wygląda u Ciebie? Są jakieś ślady zużycia na palmreście/touchpadzie?

Który kolor lepiej się zestarzeje? Przy problemach z dostępnością komputerów na Windows faktycznie rozważam MacBook Air M1 16/512, a chciałbym, żeby długo wytrzymał (tak jak mój gówniany Lenovo, już pięć lat i dalej ciagnie).

Zdjęcia picrel i w komentarzach - na pierwszym przetarcie na lewej części

#macbook #apple #mac #pytanie #pytaniedoeksperta
k__d - Czy ktoś z Was miał problem z przebarwieniami, przetarciami albo schodzeniem l...

źródło: comment_1631450009jWrdv8I3Fyd3i4ptOTfATc.jpg

Pobierz
  • 16
@malywodzu99: @Infiniti46: @maryce: @PiersiowkaPelnaZiol: @schriker: Ja, tak jak pisałem, nie mam tego laptopa, po prostu biorę go pod uwagę - jednak za tę cenę, wolałbym żeby problem się nie pojawił. Podobno przy srebrnej obudowie ludzie nie zgłaszają takich problemów. Sam piszę do Was z pożyczonego na testy MBA i5 i tutaj problem nie występuje.

Facet od zdjęcia 3 i 4 pisał, że Apple nie uznaje tego jako
@k__d: Mi to narazie nie przeszkadza to jest to ledwo zauwazalne i tylko pod pewnym kontem, nawet chcailem zrobic zdjecie i nie potrafie tego uchwycic. I pewnie wymienie go zanim stanie sie to bardziej zauwazalne. Ale nastepny bedzie kolor srebrny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Infiniti46: Może masz rację, niestety facet przestał udzielać się w temacie, więc nie wiem jak sprawa się skończyła. A jak długo masz wojego Maca?

@schriker: Okej, czyli do zauważenia dla wprawnego oka. Czemu następny srebrny, bo na srebrnym nie widać, czy tak po prostu? Srebrny nie jest taki zły ( ͡° ͜ʖ ͡°)