Wpis z mikrobloga

2 tygodnie bez fajki #!$%@? jakie to jest świństwo mała fajka chwila rozkoszy jak sobie pomyślę co przechodziłem przez 1 tydzień po rzuceniu to rzygać mi się chce i nie mam zamiaru wracać do nałogu mialem tak mocne objawy abstynencji że na sorze wylądowałem 3 dnia teraz jestem po 14 dniach i są objawy owszem ale mniejsza i mam nadzieję ze beda z dnia na dzień zanikać rzućcie to gówno zobaczycie co to znaczy brak dopaminy i nikotyny w org przez jakie gówno trzeba przejść żeby wrócic do normalności trzymajcie za mnie kciuki muszę pokonać objawy i będzie tylko lepiej
#rzucaniepalenia
  • 13
@RBMK: zawroty głowy biegunka napady lęku jakas #!$%@? nerwica bezsenność obawa przed następnym atakiem dreszcze serce raz wolniej raz szybciej biło ale to 1 tydzień teraz jestem na 3 i powoli wszystko schodzi psychiczne odpoczywam od tych objawów i mma nadzieję że miną tak samo szybko jak przyszły
@ciasteczkofy:
Sam paliłem nałogowo i to właśnie dzięki desmoxanowi udało mi sie rzucić bez problemu. Wypalalem dzień wcześniej jak najwiecej, żeby pod koniec dnia mieć już dosyć a od rana zaczynałem kurację i już ani razu nie zapaliłem. Nie miałem żadnych efektów ubocznych. Tabletki dobre, bo usuwaja poczucie chęci zapalenia. Głową trzeba tylko wygrac nad przyzwyczajeniami tzn. papieros po obiedzie/do piwa. Najgorszy jest sa te dwa tygodnie. Faktycznie wszędzie widzę sytuacje