Wpis z mikrobloga

Uznałem, że od czasu do czasu będę wrzucać krótki filmik z poszczególnych etapów robienia #noze
Tym razem frezowanie powierzchni wewnętrznych drewnianych okładek na rękojeść noża. Używam polokragłego frezu do metalu. Polecam szybkie obroty na wiertarce (najlepiej ponad 800/min) aby nie po szarpać drewna. Otwory frezuje jako dodatkowe miejsce na klej co ma na celu lepsze połączenie między okładkami a tangiem.

#justcraftedgoods -mój nożowy tag

#knifeboners #knifemaking #handmade #zrobtosam
smieszqje - Uznałem, że od czasu do czasu będę wrzucać krótki filmik z poszczególnych...
  • 6
@smieszqje: Tak po prawdzie, to trochę się zastanawiałem przez publikacją mojego komentarza. Widać, że potrafisz robić filmy - ten ze szlifowaniem rękojeści noża jest jeszcze lepszy!
Dobierasz świetny podkład muzyczny, bawisz się regulacją upływu czasu w bardzo dobry sposób.

Jednak nie dziwię się, że możesz mieć opory z przejściem na inny format, gdzie trzeba wszystko robić w trochę inny sposób.
Ale zachęcam do tego przełamania, bo jestem pewien że zrobisz to
@paramyksowiroza nie wiem czy umiem je robić, to motywujące co mówisz ale właściwie nagrałem w życiu tylko te 2 które wrzucilem na Mirko, nawet nie mam apki do ich składania, używam tylko tych systemowych filtrow w telefonie ;) myślę, że co innego nagrać urywek pracy, a całkiem inny kaliber to nagrać 5 czy 8 minutowy materiał z kilkunastu godzin pracy tak aby był wartościowy. W każdym bądź razie do odważnych świat należy