Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wpadła nowa folia na skrzydło.
Strasznie mi się ten kolor podoba i żałuję, że nie zamówiłem więcej folii, bo mi na kadłub na pewno jej nie starczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do zrobienia zostały tylko wzmocnienia pod gumy na skrzydła, później wyważanie i jeśli czas pozwoli to być może w przyszłym tygodniu będę próbował to oblatywać ( ͡ ͜ʖ ͡)

#prostowkretowisko pod tym tagiem zamieszczam moje postępy z prac nad RWD-5 by SkaZoo

#modelarstwo #rc #zdalniesterowane #rwd5 #rwd5byskazoo #majsterkowanie #diy
sins - Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wpadła nowa folia na skrzydło.
Strasznie mi się ten ...

źródło: comment_1631385147Lv3FOEriLp2wLOLf18d9GQ.jpg

Pobierz
  • 10
@sins: nie myślałeś by zrobić coś prostszego? Taki np. funbat - zrobisz w jeden dzień nawet jeśli robisz pierwszy raz, jak rozbijesz to nie szkoda, a dodatkowo nie ma podwozia dzięki czemu przy lądowaniu nie uderzasz silnikiem w podłoże gdy kółka o coś zaczepią, a śmigła nie połamiesz gdy masz propsaver.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c172pilot: myślałem, ale nic z tego nie wyszło xD
Chodził mi co prawda po głowie ten funbat co by się ogarnąć ze sterowaniem na przykład, ale wyszło tak, że mam już to RWD-5 całe złożone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą jeszcze nic straconego xD
@sins: Czasu, przede wszystkim czasu poświęconego na budowę, wiem co mówię, bo znam uczucie gdy w sekundę rozwala się model, który budowałem dniami i nocami (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c172pilot: tego mi akurat nie szkoda bo spędzam go miło budując model, a jak go trzeba będzie naprawiać to też raczej nie będę uważał tego czasu za stracony.