Wpis z mikrobloga

Mirki czemu w Olsztynie tacy pogięci ludzie, siedzę sobie przed klubem z koleżanką najpierw zaczepiają nas dwie 17stolatki O.o (całkiem ładne no ale czemu nie poszły gdzieś indziej?), potem jakiś powalony pijany koleś zaczyna coś klarować.

#olsztyn #coteludzie
  • 10
@Tamerlan: Kumpela była ładna chyba dlatego koleś chciał przykozaczyć, a 17stki były biedne i nie miały na piwo albo nie chcieli im sprzedać dlatego podeszły pogadać :)

W dodatku jakieś dziecko było w środku (11-12lat? O.o) i ze ścian lała się aż woda od gorąca. Mam nadzieję, że trochę poprawią :)
@Tamerlan: Niee, nie tak strasznie, 27 lat mam więc ludzie już trochę ostrożniej nawet po pijaku do mnie podchodzą :)

Gadać coś zaczął, że taka ładna dziewczyna i że nie dam rady jej poderwać :D Klepać mocniej po plecach itd. - zdecydowanie wieczór mu nie wyszedł i próbował kogoś zainteresować sobą...
Gadać coś zaczął, że taka ładna dziewczyna i że nie dam rady jej poderwać :D Klepać mocniej po plecach itd


@kenik22: #przegrywroku , ale mam nadzieję, że wieczór ogólnie udany. W Olsztynie mało jest miejsc na takie eventy - po zamknięciu pinezki jeszcze mniej i andergrant ma praktyczie monopol jako klub.
@Tamerlan: Happysad dał radę - fajnie grali, no i co najważniejsze mimo, że ludzie zaczepiali to fajnie było zobaczyć jak nowo poznana koleżanka na takie sytuacje reaguje :)

Byłem tam wcześniej na Indios Bravo i też było spoko - poznałem naprawdę spoko młodych chłopaków, którzy od razu na luzie pogadali itp.

Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę, będą jakieś ciekawe zespoły niebawem?