Wpis z mikrobloga

k: blizej 40% jak juz, ale co to ma do rzeczy co? W


@skizo: jak trafisz zdrowy do psychiatryka to pacjenci ktorzy są w wiekszosci bedą cię przekonywac, ze to ty jestes chory a oni zdrowi.

Trafisz na zlot pisiorow to Ty jeden bedziesz glupi i z tefalenu Xd

Jak trafisz na wykop... no cóż xD
  • Odpowiedz
@fajnypierozek bardzo dobry trolling, gratuluję striggerowania ponad 200 użytkowników portalu że śmiesznymi obrazkami. Możesz to teraz wpisać do sybi i zwalić konia/zmarszczyć brzoskwinię do tego. To będzie Twoje jedyne życiowe osiągnięcie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fajnypierozek gratulacje po raz drugi. Dziękuję za tę garść bezcennych informacji. Ale muszę przyznać, że podczas czytania tej interesującej dyskusji kilkukrotnie trochę szybciej wypuściłem powietrze nosem.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: xD przecież w Niemczech nadal płaci się czekami i co do innych technologii, to ani myślą rezygnować z faxu.
Niemcy pod względem rozwoju płatności są jednym z najbardziej zacofanych krajów UE.
Europa środkowa i wschodnia wiedzie prym w temacie płatności bezgotówkowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fajnypierozek: W niemczech #!$%@? są problemy z płatnościami visą i mastercard. #!$%@? tam jest tragedia w sklepach i w bankomatach. To jest #!$%@? na maksa. A płatność telefonem? LOL

@ignorancie: wprawdzie nie mieszkam w Niemczech ale bywam i nie zdarzyło mi się bym nie mógł zapłacić Visa/MasterCard w sklepie, a w ciągu ostatnich 3-5 lat nie zdarzyło mi się bym nie mógł zapłacić bezdotykowo google/apple pay.
I pomimo, że post
  • Odpowiedz