Wpis z mikrobloga

Z tego co słyszałem na końcówce lajta panowie zarobili dzisiaj 5000 zł.

Sposób na spierd#nie rudego102 ze stanowiska jest, wydaje mi się, jeden. Przekupić Garcię. Jeszcze jeden taki lajt i panowie będą dysponować kwotą ok. 10000 zł (tak wiem nie od razu i trzeba zapłacić od tego jakiś podatek). Z taką kwotą (gdy już będzie w gotówce) można:
a) od razu zapłacić Kononowi 1000-2000 zł od czapy, by podjął negocjacje,
b) zaproponować mu umowę, zgodnie z którą przed najbliższe pół roku będzie dostawał powiedzmy 2000 zł co miesiąc (albo np. 1000 zł co dwa tygodnie), pod warunkiem, że wyrzuci ze swojego życia Rudego i Arona.

Taką umowę można podpisać nawet na piśmie i sprecyzować ją w szczegółach. Dodatkowo należałoby założyć Kononowi osobny kanał, na którym mógłby niezależnie zarabiać, tak jak to planował zdaje się Olgierd. Słusznie ktoś tu napisał, że Konon woli 100 zł natychmiast, niż odroczone 2000 zł co miesiąc. Z takimi kwotami jak zebrali panowie można spokojnie spróbować przekupić Konona zarówno od razu, jak i zaproponować mu współpracę. Nie sądzę, że wzgardzi on pieniędzmi, a gdy poczuje ich zapach i regularne wypłaty przez najbliższe miesiące, wobec marnych kilkuset zł, które płaci mu bielski zwyrol, społeczność rękami Olgierdano może faktycznie odbić Konona z rąk dewiantów.

Dziękuję za tą wypowiedź.

#kononowicz #patostreamy
  • 18
@MuszkaPikus @WulkanizatorOponMozgowych oczywiście wiem jaką wartość mają umowy z Knurem. Ale tu chodzi tylko o psychologiczny element oddziaływania na niego, a nie żadne formalne zobowiązanie, bo te, jak wiadomo ma on du#pie. Jeżeli ktoś słownie zapewni go o takich wpłatach, pewnie nie uwierzy, jeżeli dadzą mu umowę na stół - to już będzie dla niego jakiś dowód.
@osobliwynick Trochę zły tok rozumowania, pomysł niby dobry ale takie przekupywanie Knura nic nie da bo on jak zobaczy że ktoś da mu kasę to będzie chciał więcej, ten typ człowieka gdy czuje władzę nad kimś to wyciśnie "poddanych" do cna.

Trzeba pójść na Belweder, twardo Knurowi wytłumaczyć jak działa Centaur, pokazać że gdyby sam nagrywał to miałby co miesiąc grube tysiące. Takie negocjacje najlepiej zakończyć lajtem by poczuł smak dużej kasy.
@Mleczny_obraz_z_wilkowa faktycznie może tak być. Ale jednak Konon trochę potrafi liczyć. Czy uda się go przekupić 100 zł, gdy będzie miał ofertę 2000 zł? Jakkolwiek faktycznie problemem jest to, że Olgierdano i reszcie może nie przejść przez gardło propozycja płacenia tym dwóm degeneratom. Z drugiej jednak strony spore kwoty są zbierane w tej wojnie, jeżeli chłopakom zależy na idei, a nie kasie, to powinni jakoś te pieniądze wykorzystać przeciwko Rudemu.