Wpis z mikrobloga

Czuję pustkę, skończyłem oglądać Boscha na amazonie. Polecam, świetny serial, chodź ostatni sezon dużo słabszy. Kurczę, 2016 był tak dawno. Kończą mi się dobre seriale do oglądania. Najpierw Agenci Tarczy, teraz Bosch. Nowości mnie nie bawią, chyba się starzeję albo obejrzałem za dużo seriali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dobra nutka, z ostatniego odcinka
Long As I Can See The Light

#bosch #seriale #feels
  • 16
  • Odpowiedz
@shhocker: jeden sezon, jedno śledzwo, ale jest kilka ważnych i sporo pomniejszych wątków, które przechodzą z sezonu na sezon i np. dwa sezony później się kończą. Raczej wątki obyczajowe i lekko polityczne idą dalej, a te krymialne kończą się po sezonie.
  • Odpowiedz
@shhocker: polecam. Co oglądasz? Mi został osatni sezon The Walking Dead, który teraz wychodzi i właściwie wyczyściłem listę seriali oglądanych od lat. Aż mam ochotę zacząć jakiegoś Star Treka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fajny_kapelusz: przede mną jeszcze 2 sezony, delektuję się codziennie kolejnym odcinkiem i nie wyobrażam sobie że moja przygoda z tym arcydziełem powoli dobiega końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gurken: Hmm zacząłem 2 sezon, ale wyłączyłem w połowie pierwszego odcinka, bo nuda, no w pierwszym sezonie też nic specjalnego się wg. mnie nie działo...
The wire było świetne, a oglądałeś Oz? The Shield?
  • Odpowiedz