Wpis z mikrobloga

@urarthone: ja #!$%@?, Wieslaw Golas ma taki zyciorys ze glowa mala, a wszyscy pisza o roli w czterech pancernych. za wiki: "W 1943 wstąpił do Szarych Szeregów. Przybrał pseudonim Wilk. Uczestniczył w akcjach zdobywania broni, a także w rozstrzelaniu konfidenta. W grudniu 1944, podczas nieudanej akcji, został aresztowany przez Gestapo. Trafił do celi, w której wcześniej więziony był jego ojciec."
  • Odpowiedz
@urarthone: MelBrooks robil pastisz filmowy, czyli dokladnie #!$%@? innych (przesmiewal) zeby byc zabawnym. Nie wiem co kalecze wg Ciebie. I najwazniejsze, nie podwazam roboty ktora robisz, bo bardzo lubie te Twoje podsumowania.
  • Odpowiedz
@MelBrooks: Ale to Ty napisałeś "ja #!$%@?" i po co? Gdzie niby ja te ciekawostki miałbym zmieścić. Fakt, jest faktem, zmarł aktor, a nie były powstaniec itd. ciekawostkowo fajnie, newsowo nieistotne. Cieszę się.
  • Odpowiedz
@urarthone: co ty #!$%@?? jak nie zmarl byly powstaniec? Golas byl powstancem? BYL wiec zmarl byy powstaniec. i to bylaby ciekawostka. a napisalem "ja #!$%@?" bo rece opadaja jaki poziom ludzie prezentuja na tym portalu ze smiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz