Wpis z mikrobloga

@Jopek1974: A Ty kolego to co ? dalej guru budiownictwa w twoim widzeniu ??? nagrał dużo filmów i nie powiem wartościowych, ale czy kiedykolwiek powiedział od kogo się nauczył?pewnie zna Łukasza dekarza ze swojej miejscowości, dzięki któremu nauczył się się jak połozyc dachówki na dachu.... wspomniał kiedykolwiek dzięki komu umie to co umie... ja nikomu nie ujmuję, ale czasami trzeba być normalnym człowiekiem i komuś podziękować... tego nie umiał Twoj guru
  • Odpowiedz
@astri: Co ma Chris do Łukasza budowlańca?To są dwie różne branże.Jeden z drugim żadnych krosow nie robił.Może się wogóle nie znają ze względu na odległość.Moje pytanie brzmi dlaczego powiązujesz Chris-a z niechlubną sławą Łb.?
  • Odpowiedz
@janiszelk: Panie Zdzislawie nie jestem pana kolegą a z grzeczności zwracam się do Pana z szacunkiem (pomimo tego że Pana osobiście nie lubie) Proszę nie snuć dziwnych teorii na temat mojego uwielbienia Łb.Bo Pan się poprostu mylisz i poraz kolejny kompromitujesz. Ps Jak tam koleżka Emil nieroba pijaczek z milionem złotych? Pss.Taki jeden Hans w okolicach Freiburga o Pana pytał że jakieś stołki mu zginęły czy coś. Pozdrawiam również.
  • Odpowiedz
@Jopek1974: generalnie chodziło mi, że łatwo takie słownictwo pasuje do guru budowlanki bo tak wygląda sławne losowanie i podarunek od widzów mecenasa

wszystko co można przypisać do guru budownictwa wstawialiśmy tutaj jeszcze na długo przed jego aferą i nie widzę w tym nic złego
  • Odpowiedz