Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z rewolucją seksualną miały zajść z czasem takie zmiany jak upadek ról społecznych, równość, tolerancja rozwiązłości, innych orientacji.

Co upadło? Jedynie rola kobieca. Co nie upadło? Wszelkie cechy męskiej roli społecznej korzystne dla kobiet czyli - inicjowanie związków, zapraszanie, płacenie, posiadanie środków materialnych, dobrej płacy, bycie ,,męskim”. Do tego oczywiście skutki liberalizacji związkowej doprowadziły, że dochodzi wysoki wzrost i bardzo dobra twarz.

Jak widać rewolucja seksualna się nie udała, czego skutkiem ubocznym sa tzw. incele. Za co lewica i liberałowie za wszelką cenę bronią obecnej sytuacji, która z definicji nie jest zgodna z tym czym być miała. W obronie kobiet posuną się do stosowania najgłupszych możliwych argumentów, nie zdając sobie sprawy nawet co właśnie napisali.

Klasyczny przykład, że mężczyzna ma to wszystko robić i mieć dlatego, że kobieta rodzi dzieci. Każdy kto zna narrację lewicy i liberałów lub rozumie logikę wie co to za argument, argument homofobiczny, zakładający, że celem związku są dzieci a tym samym związki osób homoseksualnych są bezcelowe. Dlatego dziś rozrodowego charakteru związku nie domniemuję się ale wiadomo, że jak chodzi o interes kobiet to co to tam.

Ostatnio jeden Mirek pisał jak to się skończy czyli wariant Japoński. Też jestem tego zdania. Kobiety nie chcą doprowadzić do upadku roli społecznej mężczyzny a ta upada na naszych oczach. Dziś stosuję się zakłamywanie rzeczywistości kiedykolwiek rozchodzi się o kwestie relacji np. mężczyzni nie chcą uprawiać seksu bo wolą gry wideo bo więcej młodych kobiet prowadzi życie seksualne od mężczyzn, albo mężczyzni chodzą na kursy pua aby dużo zaliczać gdy chodzą tam ludzie co szukają związku, chcą na pamięć nauczyć sie inicjacyjnej roli do której zostali wbrew swojej woli zmuszeni i odbębnić tę czynność pozorną.

Z czasem będzie zanikać liczba mężczyzn co cokolwiek robią bo i tak robili to wbrew woli. Nie chcemy inicjować, stawiać obiadków, wakacji itd. Los Japonii jest nieunikniony. Jak tam obwiniać za ten stan będzie się mężczyzn co nie zmieni faktu, że to kobiety nie zaakceptowały upadku roli społecznej mężczyzny (mówie oczywiście o tej częsci roli co jest na korzyść kobiet). I w końcu społeczeństwo wymrze i zastąpia je muzułmanie z klasycznymi, pełnymi rolami społecznymi. Nie można zjeść ciastka i go równocześnie mieć.
#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b35229e223f000b16f460
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na podstawie wpisu mirka @Laukaer i teraz twojego oraz po refleksji na ten temat dochodzę do wniosku, że w Polsce nie powtórzy się wariant japoński. Należy mieć na uwadze, że w Japonii marginalnie ale wykluczeni społecznie mężczyźni organizują się w grupy jak np. "Kakuhido" i pokojowo protestują. W Polsce i w ogóle w Europie ze względu na lewicowy monopol światopoglądowy dodatkowo forsowany przez mainstream taka organizacja i happening nie mają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wydaje mi się że społeczeństwo na wzór Japonii to zbyt optymistyczna wizja. Japoński z rząd nie sprowadza na masową skale agresywnych kolorowych z mniej rozwiniętych krajów oraz nie promuje ich na siłe zapewniając im lepsze możliwości rozwoju i warunki niż młody pracujący Europejski mężczyzna który zostaje sprowadzony do roli niewolnika który musi pracować całe życie na utrzymanie rozbestwionych kobiet oraz ruchajacych je dzikusów i rdzennej patologii oraz ich dysfunkcyjnego potomstwa.
  • Odpowiedz
Jak widać rewolucja seksualna się nie udała, czego skutkiem ubocznym sa tzw. incele


@AnonimoweMirkoWyznania:

Ona się jeszcze dobrze nie zaczęła i póki co idzie w założonym kierunku. A jest nim imho ulepszenie genotypu rodzaju ludzkiego. To nie jest projekt liczony na jutro, tylko na za 10 pokoleń. Incele/przegrywy to nie efekt uboczny a jeden z głównych powstały w wyniku segregacji na tych, którzy mają się rozmnażać i pozostałych, z niedostatkami genotypu.
  • Odpowiedz
Loyal: Dobrze zacząłeś, ale skończyłeś znacznie gorzej, bo szurowsko. Moim zdaniem skończy się na tym, że baby będą rodzić co raz rzadziej i co raz przystojnieszych chłopców, ponieważ socjal i ogólna narracja prowadzi do tego, by je uniezależnić finansowo od mężczyzn i ich roli w wychowaniu potomstwa. Państwa zapragnęły zastąpić mężczyzn, ponieważ to baby rodzą dzieci i to nimi łatwiej manipulować, więc oferując im wolność finansową i seksualną, rządy zapewniają sobie
  • Odpowiedz
OP: @Gorzki_stulejarz rozmyślałem też nad innymi wariantami i mam odmienne zdanie. Dzisiejsza lewica, która jest konstruktem zbędnym z definicji, jak się widzi jednego z ich liderów latającego z t shirtem z Marksem i potem słucha co mówi o podatkach a zna równocześnie stanowisko Marksa odnośnie podatków (element walki klas i kształtowanie zbędnej klasy urzędników) to budzi to co najwyżej uśmiech politowania.

Osobiście uważam, że lewica wymrze naturalnie albo podzieli los mienszewików.
  • Odpowiedz
Eciepecie: Ja jebix ile można ciągle o jednym i tym samym?

Jak widać rewolucja seksualna się nie udała, czego skutkiem ubocznym sa tzw. incele


Nie, mój naiwny misiaczku. Incele są facetami którzy chcieli by bardzo pobzykać lecz nie mają szansy na związek. A nie mają tejże szansy ponieważ żadna kobieta w ich typie rzeczonych mężczyzn nie zechciała. Tylko tyle i aż tyle. Nie ma co dorabiać tutaj całej ideologii do spraw
  • Odpowiedz
Incele są facetami którzy chcieli by bardzo pobzykać lecz nie mają szansy na związek. A nie mają tejże szansy ponieważ żadna kobieta w ich typie rzeczonych mężczyzn nie zechciała.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD co za idiota to pisał. Incel to po prostu osoba która nie uprawia seksu i dorabianie takiej ideologii jest kompletną ignorancją.
  • Odpowiedz
@Bubo_bubo: a co niby kłamał?

Sam jestem incel i brzydzę się innymi incelami, sobą również.

Każdy incel nie rucha bo żadna sensowna go nie chce, gdyby chociaż jedna sensowna spojrzała na każdego incela, problemów by nie było, tak samo jak słówka incel
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz racje.
Jestem bardzo tradycyjną kobietą, ale dostosowaną do teraźniejszości.
Umiem gotować dania od domowych tradycyjnych po bardziej wyszukane jak w warszawskim bistro na chmielnej, sprzątać, dbać o dom, jeśli będzie potrzeba to coś zacerować pub zszyć.
Umiem też jeździć, pracuję za niemało i inwestuję.
Chcę mieć dzieci, minimum 3.

Męża ani widu, ani słychu mimo, że jestem w drugim poważnym związku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz