Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
niebieski, mam problem z łóżkowymi sprawami..
Często randkuję, niejednokrotnie zostaję sam na sam z kobietą w mieszkaniu, gadka się klei, często wypijamy jakieś winko/whisky i mimo to nie potrafię przejść do konkretów siedząc metr obok siebie i patrząc sobie w oczy, jak to zrobić żeby przejść do czynów? Boję się, że dostanę przysłowiowego kosza, zazwyczaj kończy się wspólnie obejrzanym filmem i koniec, choć czuję że ta druga osoba też jest chętna na zbliżenie. Macie jakieś pomysły jak ten problem rozwiązać, albo jakieś tipy?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b0f2d9e223f000b16f430
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś #milf z couchsurfingu podczas kolacji z winem dotknęła mnie za dłoń i chciała ogrzać bo powiedziała że mam za zimne dłonie, ja wtedy chwilę później powiedziałem że podobają mi się jej włosy i przejechałem gładko od czoła do tyłu a ta momentalnie się zbliżyła i zaczęła mnie całować, dalej sprawy potoczyły się już automatycznie aż do łóżka
  • Odpowiedz
Boję się, że dostanę przysłowiowego kosza, zazwyczaj kończy się wspólnie obejrzanym filmem i koniec, choć czuję że ta druga osoba też jest chętna na zbliżenie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak i co ciekawsze pewnie kiedyś dostaniesz. Ale to porażki nas rozwijają nie sukcesy. Zanim Magic Jordan zaczął zawsze trafiać do kosza musiał miliony razy chybić. Tak, czasem to będzie porażka, a czasem nie. Najgorzej to nie spróbować i później żałować.
I na koniec zacytuję
  • Odpowiedz