Wpis z mikrobloga

Potrzebujemy tulenia (⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)
#codziennyprzytulas
  • 34
  • Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim z tagu ;)

Dzisiaj życzenia w formie kawałka tekstu piosenki którą lubię puszczać dziecku;

Każdy jest piękny, czy mały czy duży,
Czy chudy czy gruby, w okularach lub bez
Podłużny, okrągły, kanciasty, pociągły,
Wąsaty, zębaty i uszaty też

Miłego piątku wam życzę ()( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: @kartofel322: @Tygrysia_Lilia: @Zi3L0nk4: @przegro_pisarz: @PorzeczkowySok: @ghfkf: @darkpassionplay @Itun: @mobutu2 @Graner

Dobrze was widzieć (teraz lub za jakiś czas) i mam nadzieję, że dopisuje wam dobre samopoczucie.
() Jest to jedno z nielicznych pragnień, które w sumie mam ()()(
Abstrakt - @przegropisarz: @kartofel322: @TygrysiaLilia: @Zi3L0nk4: @przegro_pisarz: ...

źródło: comment_1631259744ncCfE7lwtVpkSpoH4yxorW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@przegro_pisarz: @mobutu2: @Tygrysia_Lilia: @Itun: @Abstrakt: @ricch4n @Graner @Zi3L0nk4 @PorzeczkowySok @darkpassionplay @Jakis_Leszek

W końcu mam jakieś info ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po urlopie będę jeździł sobie na takie szkolenia z samego siebie, trwać to będzie 3 miesiące XD
Cieszę się jak małe dziecko, w końcu może się zrozumiem XD

(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)(⊃・・)
kartofel322 - @przegropisarz: @mobutu2: @TygrysiaLilia: @Itun: @Abstrakt: @ricch4n @G...
  • Odpowiedz
  • 7
@kartofel322 Jakie szkolenia? ()()()()()()()()()()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Graner: Osobowościowe takie
3 miesiące trwają, trzeba na nie dojeżdżać ale podobno bardzo dużo można z tego wynieść.
Będę pilnym uczniem ʕʔ()
  • Odpowiedz
@kartofel322: A jeśli nie będzie to jakieś z twojej strony hmm niestosowne? To podzielisz się z nami albo z większym gronem, jak to wygląda od środka? W sensie jakie "zadania" domowe się dostaje, jakie odkrywcze pytania można sobie zadać i ewentualnie pomóc przy obiektywnej odpowiedzi, itp? Bardzo mnie ciekawi jak takie coś wygląda, a i dowiedzieć się czegoś o sobie to chyba dobry, życiowy cel (
  • Odpowiedz