Wpis z mikrobloga

@ChareimUu mieliśmy połączone gimnazjum z podstawówką, w podstawówce rozdawali mleko, więc chodziliśmy do dzieciaków, czasami jak któryś nie chciał, to braliśmy od nich te mleka i potem zrzucaliśmy je z Najwyższego punktu w szkole klatką schodową w dół xd

Sprzątaczki nas nienawidziły :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsz337: mój kolega zawsze opowiadał bajkę, jak to wziął gówno z kibla w papier i rozsmarował na ścianie bo stwierdził że to będzie zabawne xD

@Laukaer:" nie umiała się bawić "(°° , zajebista zabawa, ktoś kradnie Ci piórnik, ginie Ci zawartość a potem szukaj wiatru w polu. Równie dobrze mogła tam trzymać biżuterię, drogie akcesoria, kasę, ale dla was było to takie śmieszne w hij
@Tajlosfit: no właśnie miałam pisać, że prześladowania nazywają "dobrą zabawą".
Miałam prawie identyczną sytuację, ale zawartość nie zniknęła, bo miałam tam tylko 1 długopis. Ale piórnik wrócił cały w #!$%@?. Nowy piórnik, który kupiłam za własne pieniądze i byłam z niego cholernie dumna, bo była na nim moja ulubiona wtedy rasa psa(a kieszonkowego nie miałam, więc trochę długo zbierałam). #!$%@? nie zeszły. Ja też nie potrafiłam się bawić. Zajebiste #!$%@? zabawa.