Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Potrzebuję pomocy :<( Niedawno odwiedziłam pewną restaurację. Po powrocie do domu zamieściłam taką opinię na Opinie Google. Słowa w niej zawarte są w 100% szczere.
Następnego dnia dostałam roasta od właściciela ( poniższy screen). Czuję się obrażona i nie chcę tego tak zostawić. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Dodam że na Opiniach nie mogę odpowiedzieć Panu wałścicielowi:((
Nie wiem skąd wysunął wniosek że moje konto Google jest fake, bo nie jest :(((
#kiciochpyta #pomocy #rozowypasek ##!$%@? #rozowepaski #niewiemjaktootagowac
Pobierz weroinka - Mirki i Mirabelki!

Potrzebuję pomocy :<( Niedawno odwiedziłam pewną res...
źródło: comment_1631216556wKQfOQwEWSHlDU2P3xQjKw.jpg
  • 18
@weroinka: Pani Weroinko?
przychodzi pani na nasz portal po to by obrazić restaurację ? Założyła Pani profil by po półtorej roku dodać jeden wpis? Po pierwsze wpis został zgłoszony, po drugie jesteśmy portalem z Śmiesznymi Obrazkami! Postujemy śmieszne memy, bo nie mamy żadnej mocy sprawczej poza napisaniem "jedynym hrabonszczem w lokalu jest Pan" w opinii, która zaraz zostanie usunięta :-)
ale skąd Pani to wiedzieć jak szczyt Pani możliwości to jebzdzidy.pl
@weroinka: a to nie ma znaczenia żadnego, póki cię nie zniesławił (czyli nie oskarżył o czyn nielegalny lub moralnie nietyczny) może o tobie mówić wszystko, że jesteś gruba, brzydka czy głupia. Po raz kolejny mówię to się nazywa wolność słowa i całe szczęście, że nikt nie musi udowadniać nic by coś o kimś sądzić.
@weroinka: Ja bym się na twoim miejscu ucieszyła, że cham sam się pogrążył, inni klienci czytający tę opinię będą mieli źle zdanie o nim, a nie o Tobie, na pewno straci na tym część klientów, już za sam fakt oceniania ich na wejściu z kelnerem i brak szacunku. Na wszelki wypadek zrobiłabym screena( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak on się zorientuje, że sam sobie zaszkodził, to może
@weroinka: Z ciekawości, będą jeszcze w restauracji zgłosiłaś obsłudze swoje niezadowolenie? Długi czas oczekiwania to znaczy ile? Właściciel oczywiście kompletnie bez kultury.