Wpis z mikrobloga

Planuje kupić samochód i mam odłożone 20tys zł ale teraz jak okazało się coś wybrać to jestem totalnie niepewny wszystkiego. Ciągle planowałem kupno audi a3 lub już ewentualnie a4 bo bardzo mi się one podobają ale teraz sam już nie wiem, opłaca się brać audice? Tato podesłał mi linki do dwóch innych samochodów: kia ceed oraz hyundai i30, ale ja się nie znam za bardzo nad autami i nie wiem czy są to dobre auta.

#samochody #audi #pytanie #kia #hyundai

linki do aut w sojlerze


  • 22
@Uzytkownik_awaryjny: Może mieć ten sam problem co audi. Auto świetne tylko przy używkach lepiej pomyśleć kto kupuje takie auta jako nowe. Ludzie którzy trzaskają km. Wiek tych aut będzie wyższy wiec większe prawdopodobieństwo kręcenia licznika i ogólnie złego stanu jeśli chcesz auto jak najmniej bezproblemowe to kup jak najmłodsze. Jak możesz sobie pozwolić na to żeby jednak w auto trochę wkładać pieniędzy i uwagi to kup takie jak ci się podoba.
@Uzytkownik_awaryjny: może nawet jakiegoś proceeda pierwsze generacji w tym budżecie ogarniesz. Tylko uwaga, nazywał się wtedy pro_cee'd. Moim zdaniem wciąż wyglądają bardzo przyzwoicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)