Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję jako koordynator pracowników produkcji/magazynu w dosyć małej firmie w dużym mieście. Mam pod sobą 10 pracownikow, którzy jeśli mają problem - przychodzą z nim do mnie i go rozwiązujemy. Z uwagi na charakter pracy zawsze staramy się zatrudniać mężczyzn, nie jest to najlżejsze zajęcie. Ostatnio dostaliśmy konkretne zlecenie i potrzebowaliśmy dosyć szybko dotrudnic kilka osób. Firma zamiast zwiększyć godzinowke żeby uatrakcyjnić ofertę i szybko znaleźć pracowników uznała, że na ten okres weźmiemy każdego kto się nawinie, w tym kobiety. Mógłbym ponarzekać co się zaczęło dziać, ale dziś nie o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z moich "podopiecznych" zaproponował, że jego dziewczyna jest zainteresowana i gotowa do pracy. Pierwszego dnia rozpocząłem szkolenie nowych ludzi, w tym również jej. Dziewczyna z wyglądu w moim typie, charakter też niczego sobie - bardzo towarzyska i rozgadana, ale z umiarem, a nie co te 40letnie "dziadki" zmęcozne życiem.
Niemal natychmiast złapałem z nią fajny kontakt, miałem uczucie że znamy się od dłuższego czasu. Bardzo szybko ogarnęła co i jak i mimo, że czasami ktoś musi za nią coś dźwignąć to radzi sobie całkiem dobrze i pewnie zostanie w firmie na dłuższej, tym bardziej że sam kierownik też ją chwali. W ostatnim tygodniu jej chłopak był na l4 a ona zaczęła ze mną dosyć mocno.... flirtowac. Masa żarcików z podtekstami, lapanie mnie na przerwach żeby razem zjeść, łapała często kontakt wzrokowy czy też czekała aż się skończę raport i się ogarnę żeby wyjść razem z pracy. Dawno nikt nie rozmawiał ze mną w ten sposób, zauważyłem też jednocześnie że z żoną już bardzo dawno nie flirtowałem w żaden sposób, a nawet się mocno odsunęliśmy od siebie (rzadko gdzieś wychodzimy, rozmawiamy tylko o głupotach, spędzamy wolny czas osobno), więc zacząłem kontynuować to, co zaczęła ta dziewczyna. Wczoraj jej chłopak przyszedł do mnie i poprosił o przeniesienie na inny dział, ponieważ "ma dosyć siedzenia 24h z dziewczyną w tym samym miejscu i mają już się dosyć, ciągle się żrą i muszą od siebie odpocząć". Zagadałem gdzie trzeba i tego samego dnia gość był w innej części firmy.
Dziś zostałem przez nią incognito pocałowany. Nie powiem, było to najlepsze uczucie od lat. Nie wiem co teraz zarobić, czuję że wystarczy jedno wyjście na miasto i wylądujemy w łóżku. Nie wiem co robić..

#zwiazki #seks #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6139c52d9e223f000b16f241
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Standard. Milutko się robi, chce się żyć itp. itd. A w domu nuda. @moll dobrze Ci radzi. Zacznij flitować z żoną skoro już sobie przypomniałeś jak to się robi. Ja, gdy przechodziłem przez to co Ty, paradoksalnie uświadomiłem sobie czego tak naprawdę zabrakło mi w moim związku i zacząłem to zmieniać. I Ty też tak zrób. No chyba, że już nie chcesz być z żoną to wedy rób co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz żonie, że masz dla niej niespodziankę wieczorem. Tego samego dnia umów się z tą dziewczyną. Po spotkaniu zaproś ją na herbatę do siebie. W domu pokaż żonie swoją niespodziankę. Zobaczysz wtedy, której kobiecie bardziej na Tobie zależy. Pozdro.( )
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania fajnie masz tam z żoną. Podstawą głebokiego i szczerego związku jest zaufanie. Seksuolodzy wskazują, żeby dzielić się z partnerem wszystkim, nawet tym że inna baba ci się podoba. Gdy się tego nie robi to tworzą się w twojej głowie dwa światy, a twoja żona do tego drugiego nie należy. Warto dbać o ten jeden wspólny świat i rozmawiać nawet o takich rzeczach z partnerką, wtedy zdecydowanie prościej odrzucić pokusę i
  • Odpowiedz
  • 0
@manticore aż jestem ciekawa co na to Twoja żona, kiedy jej opowiadasz, że Cię pociąga inna kobieta :)
I ciekawa jestem czy to działa również w drugą stronę - np. pojawil się u niej w firmie nowy chad i aż ją w dole brzucha załaskotało, Też Ci takie rzeczy opowiada?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Są trzy możliwości tego jak potoczy się ta sytuacja:
1. Zdradzisz żonę, jakiś czas będziesz miał kochankę, przez poczucie tajemnicy oddalisz się od żony, będziesz tego żałował do końca życia. Nie mówiąc o tym żonie, będziesz wpadał w kolejne romanse.
2. Zdradzisz żonę, jakiś czas będziesz miał kochankę, przez poczucie winy przyznasz się żonie, twoje malzenstwo się #!$%@?.
3. Olewasz karynę i spisz spokojnie.
  • Odpowiedz
SłonecznaPantera: Taką relację łatwo zacząć a bardzo trudno zakończyć. Musisz mieć z tyłu głowy, że wszystko może się wydać i co wtedy? To ogromna krzywda dla twojej partnerki.
Romans jest często zauważalny przez współpracowników: wspólne powroty, przerwy, bliskość, szepty...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz