Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#monsterslayer Nie macie wrażenia, że Petarda Gwiazda Tańcząca jest niszowa? Praktycznie każdy potwór ma słabość albo na stal albo srebro czyli kartacz i srebrny pył są najbardziej uniwersalne. Kilka istot magicznych nie lubi się z dwimerytem, ale nie spotkałem narazie żadnego na którego gwiazda tańcząca byłaby najlepszym wyjściem. Jakaś max 1/4 potworów jest podatna na ogień a jak jest na ogień yo też na stal i srebro, więc pytanie czy jest sens trzymać gwiazdę tańczącą?
  • 3
@Campell: Archegryf, Erynia, Troll Lodowy mają podatność i na ogień i kinetyczne i ta petarda je miażdży.
Bagiennica, Diabeł Wodny, Him, Lodowy Gigant, Starożytny Leszy, Ukryty, Ulfedinn mają na ogień. Ogólnie 10/26 legend jest podatna na obrażenia od ognia. Dwa na dwimeryt.

Nie wiem czy podatnośc na stal/srebro jest tak samo liczona jak na ogień. Może nie jest, bo jak biłem Ukrytego to mi auto-fill podpowiedział Gwiazdę i po dwóch petardach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: z tego co widzę to każda zadaje 800 specjalnych i 525 kinetycznych. Mi jak narazie jak wchodzę w petardy przy walce z podatnym na ogień przeciwnikiem zawsze podświetla dwie.