Wpis z mikrobloga

Co za akcja xD Zabukowałem pobyt we #wlochy ze śniadaniem w cenie. Po przyjeździe chłopaczek nas wita w mieszkaniu łamanym angielskim, pokazuje na paczkę takich pakowanych włoskich 7daysów, jakichś ciasteczek i 1l soku. Mówi że to poczęstunek. Co się okazało: to jest nasze śniadanie na cały 6-dniowy pobyt XD

Kręcić aferę z booking, czy to się łapie na "śniadanie"? Ja wiem, że włoskie śniadania to nie to samo co w reszcie Europy, ale kurła, liczyłem chociaż na świeżego croissanta z ciepłą kawą (°°

#pytanie #booking #podroze #podrozujzwykopem #kiciochpyta
  • 20
@sign: to hotel czy jakiś średniej klasy nocleg? Bo jak hotel to powinien być jakiś wybór, śniadanie na słodko, czyli jakiś rogalik lub na słono, jakaś szynka pokrojoną i bułki. Ile razy nie byłem we Włoszech, nawet w średnich noclegach to takie śniadanie było. Ja bym kręcił aferę o te brioche (te pakowane gówna). Niech przynoszą świeże cornetto
10% dostępnych ofert i wybrałbym coś lepszego :p


@sign: niestety we Włoszech tak to wygląda. Nawet w hotelu pod Rzymem, który miał rzekomo 4 gwiazdki dostaliśmy czerstwy chleb i nutelle do tego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Mave: Zgadzam się, wziąłem śniadania bardziej z wygody, żeby mieć tę kawę rano zapewnioną. Cena nie była wiele wyższa od tych bez śniadań (teraz już wiadomo czemu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sign: Śniadanie to śniadanie. Nic nie zrobisz, bo zapewnili. Trzeba czytać opinie, a jeśli nie ma to nasmaruj porządnie, żeby kolejni się nie nacieli. Mi kiedyś w Armenii tez dali 2 batoniki, rogalik i sok.
@tajniak13: Właśnie w opiniach nic nie było. Jedna wzmianka, którą szczerze mówiąc zignorowałem: kogoś kto zabukował jedną noc, że śniadania w ogóle nie było - pewnie nie zaglądnął do szafki xD
@sign: to jest właśnie śniadanie w południowych krajach, nic innego oprócz słodkiej bułki i kawy tam nie znają ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję że nie będziesz kręcił afery na brak schabowego z ziemniakami w menu restauracji
Zwykle mieszkanie


@sign: I serio w zwykłym mieszkaniu nie możesz sobie rano kawy zrobić i czegoś przyrządzić? To śmierdziało z daleka, bo hotel ma przecież jakąś restaurację, a mieszkanie to co? Miałby ktoś rano przyłazić i Ci jedzenie przynosić? xD
@sign: zadzwoń albo napisz do Bookingu, ja mam bardzo dobrą opinię o ich supporcie, we Lwowie jak nas koleś w konia zrobił to dostałem w zamian 5 gwiazdkowca, w Nicei szybko zdyscyplinowali kolesia w hotelu za brak klimatyzacji, nawet za free śniadanie dostaliśmy, w Szwecji z racji covida mimo braku możliwości zwrotu, jednak nam kasę zwrócili. Włosi są spoko, ale januszerka się wszędzie znajdzie, więc trzeba takich dyscyplinować. Nie licz też