Wpis z mikrobloga

wołaj jak skończysz, szykuje się syty ból dupska betonozy i koszerniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


https://www.wykop.pl/wpis/57884483/rak-powoli-dostaje-raka-%CA%96-kolejny-krok-to-znalezc/

Jeszcze nie całkiem skończyłem, bo nie mam latarki ani celownika laserowego, ale mam już rakowego raka LMG-63. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zmiana koncepcji na łoże all-in-one od @Kasandryta, w którym nic nie trzeba wiercić, pasuje out-of-box, ma pikatynę i ogólnie jest fpytę. Jak pojadę na strzelnicę i potestuję to skrobnę jakąś minirecenzję.

#bron #strzelectwo #rakcontent #paskudne
Polinik - >wołaj jak skończysz, szykuje się syty ból dupska betonozy i koszerniaków (...

źródło: comment_1631168885wsHgHUQmyuSpYdIOiLBEkH.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
I przypominam o istnieniu broniowego Discorda dla Mirków-Broniarzy, tam taki kontent trafia wcześniej i ogólnie większość broniarskich dyskusji z tagu #bron przeniosła się tam.
  • Odpowiedz
@Polinik: źle się wyraziłem, pozwolenie nie licencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w sumie powstał jakiś klub i 2 strzelnice w okolicy, trzeba się chyba nim zainteresować ;P
  • Odpowiedz
Jakby ktoś chciał takie łoże do Raczka w dowolnej konfiguracji szyn czy chwytów zintegrowanych to ArmyBazar --> SwarArms i działamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz