Wpis z mikrobloga

jakie to głębokie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD plebejski Paulo Coelho


@wanghoi: masz rację, głębszy jest twój tyłek od codziennego ruchania cię na każdym rogu, czy to za peło czy pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mitologizacja bandyty na pełnej xD


@bartdziur: jakiego bandyty?
  • Odpowiedz
@oremi: Lepper był pierwszy do szczucia jednych na drugich. Jedna z najgorszych postaci polskiej polityki po 1990. Warchoł, kmiot i cynik, sprowadził debatę polityczną do rynsztoka i wprowadził do sejmu hołotę najgorszego sortu. Taka sama z niego ofiara jak z Giertycha, "przejrzał" na oczy dopiero jak go Jarek wydymał bez mydła. Rozp*erdalanie Polski mu przestało przeszkadzać jak przestał być przy korycie. Niech gnije w piekle.
  • Odpowiedz
musisz miec 13 lat, bo widocznie nie pamiętasz tego warchoła


@wanghoi: ja mam grubo ponad 30 i pamiętam, pamiętam też jak to go służby wykończyły kroczek po kroczku. Może i był zwykłym prostym facetem ze wsi bez ogłady niezbędnej w polityce, ale reprezentował sporą część społeczeństwa, ponadto był dość inteligentny jak na klasę, którą reprezentował. Dziś jak sobie przypominam tamten okres, gdy zdobywał popularność, wygląda to delikatnie mówiąc dziwnie, zwłaszcza gdy
  • Odpowiedz
musisz miec 13 lat, bo widocznie nie pamiętasz tego warchoła


@wanghoi: pamiętam dość dobrze, śledząc dość wnikliwie ówczesną scenę polityczną - a nie miał racji? Ktoś poza PO i PiS rządził w tym kraju od jego śmierci?
  • Odpowiedz
@oremi: A czy oskarżanie o kradzież, o malwersacje finansowe, o manipulacje nie jest przypadkiem napuszczaniem ludzi na siebie? Przedstawił kiedykolwiek twarde dowody? Niby miał na wszystko kwity ale nigdy te się nie pojawiły. Mi to pachnie zwykłym populizmem, pieniactwem i awanturnictwem.
  • Odpowiedz