Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
U was w audycie też tak ostro praktykanci/asystenci zaczynają?

Ledwo zacząłem, a już w planach 2 inwentaryzacje, 1 badanie wstępne niby covid, a już wyjazdy mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U was też tak w firmach ogień? Przed przyjściem sądziłem, że do stycznia będzie luzik i spokojne klepanie/wykop xD

#big4 #korposwiat #korpo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6138b66a9693e7000a2f2c45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
MiłosnyJegomość: >już w planach 2 inwentaryzacje, 1 badanie wstępne niby covid, a już wyjazdy mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U was też tak w firmach ogień?

@AnonimoweMirkoWyznania: ale jaki ogień, dwa dni na inwentaryzacje i pewnie z 2 tygodnie wyjazdu na badanie wstępne, a reszta na home office? Jako asystent/praktykant i tak masz 0 odpowiedzialności, ile tabelek przeklepiesz tyle będzie dobrze.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem trochę co Ty napisałeś.

Ledwo zacząłem, a już w planach 2 inwentaryzacje

W planach to już masz 10 inwentaryzacji ale jeszcze nie ma budżetu i kodu wiec nie masz wrzucone w kalendarz

, 1 badanie wstępne


Badania wstępne będziesz miał dzień w dzień do końca roku. To tak jakbyś się zatrudnił w piekarni i napisał „ale #!$%@?, już na dwa tygodnie w przód mam zaplanowane że będę piekł
UrodzajnaObywatelka: > To branża dla takich samych pasjonatów jak programowanie?
@AnonimoweMirkoWyznania: myślisz, że audytorzy po godzinach sprawdzają sprawozdania finansowe z pasji xD. Jakby ktoś mi powiedział, że pracuje u nas w pasji to doradziłbym mu wizytę u psychiatry i L4 jakieś. Dla większości jest to znośna klepanina przed pandemią przerywana okresowymi najebkami na koszt firmy z ziomkami z działu, tyle. Kiedyś dobrze płacili, obecnie pensje są dużo niższe niż kilkanaście