Wpis z mikrobloga

Patrzę sobie na nowe #bmw G20 i zastanawiam się nad jedną rzeczą. Android auto, czyli trochę podstawa, to 9,5k (bmw live cockpit). IMO trochę dużo. Czy bez tej opcji istnieje możliwość wygodnego uruchomienia muzyki z jakiegoś współczesnego źródła? (spotify/telefon/od biedy yt)
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal7: na normalnym nbt masz bmw apps czyli Spotify jako tako przez bluetooth, pełne sterowanie z kierownicy itd. android auto jest dla cieniasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piratez: Nie może.
Spotify w źródłach muzyki nie jest dostępne na polskim rynku. Możesz zarejestrować się w niemieckim connecteddrive, wtedy powinno Ci wlecieć za darmo - ale nie wiem czy to jest jakoś zależne od wyposażenia czy nie.

Z AA nie korzystam, ale gdybym za samego carplay miał płacić 9.5k to nigdy w życiu.

Oczywiście jest bluetooth.
  • Odpowiedz
@Piratez: Jak byś wiedział o czym mówisz to zauważyłbyś, że to jest zdjęcie z anglika. W polsce nie ma spotify dostępnego inaczej niż przez bluetooth lub AA/CarPlay.
  • Odpowiedz
@Virti: Wiem o czym mówię bo mam/miałem osobiście id6 i id7. I takie osobiste wycieczki to za przeproszeniem możesz na swoim podwórku robić. W każdym razie sprawdziłem u siebie na id7 i rzeczywiście nie łączy się ze Spotify. Sytuacja jest o tyle dziwna ze przy id6 nie było z tym problemu.
  • Odpowiedz