Wpis z mikrobloga

@Mathieu_gbw: Czyż to nie nowy błąd w procesorach AMD :) Sama luka została odkryta w październiku 2020 zeszłego roku, ale zgodnie ze sztuką badacze dali czas AMD na zapoznanie się z nią i wypracowanie rozwiązania problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
" trzeba czekać " typowe powiedzenie użytkowników AmD czekając na nową AGESE aby uruchomić poprawnie procesor. :D ewentualnie " trzeba czekać " na nowe sterowniki które odblokują ukryta moc GPU :)
@cin123654: ja myślałem że spoko człowiek jesteś a Ty cały czas po AMD ciśniesz. W benczmarkach ryzeny 5xxx są lepsze od intelów.
Nie lubię AMD i tyle :) - jak widać nie są to cudowne produkty :)


@cin123654: Nigdy nie ogarniałem takiego podejścia. Toć to producent a nie fumfel z ławki, nie trzeba lubić. Sprawdza się co jest najsensowniejszym wyjściem pod względem mocy w danej kategorii cenowej i dla danych zastosowań, a nie jaką metkę ma.

Jak AMD aktualnie kopie dupę, to się bierze AMD. Jak Intel to się bierze Intela.
Nie lubię AMD i tyle :) - jak widać nie są to cudowne produkty :)


@cin123654: Jak AMD aktualnie kopie dupę, to się bierze AMD. Jak Intel to się bierze Intela.

@poprostumort Chyba, że jest się fanem amd to się bierze beznadziejne buldozery i "czeka". Pamiętam czasy jak mi fani amd te buldozery wciskali na forach bo wincej rdzeniuf i przyszłościowe. Ba "informatyk" z serwisu też mi polecał buldozera zamiast Intela