Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Nie dostałam się na żadną z najlepszych politechnik (według rankingów). Liczyłam że to ułatwi mi znalezienie pracy. Chciałam pracować ( póki co gdziekolwiek) i studiować zaocznie. Wiem że studia nie są w #it potrzebne ale nie czuję się na tyle pewnie. Na razie nie mam zbyt wiele projektów. Czy w czasach #bootcamp studia ułatwia mi znalezienie pracy? Poprawiać maturę i próbować za rok czy iść na "gorsza" politechnike lub uczelnie typu #pjatk już teraz ?
Pozdrawiam
#politechnika #studia #zaoczne #informatyka #programista #programistka #rekruter #cv

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137394d9693e7000a2f2922
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: rób portfolio jak chcesz mieć referencje. Jakiś magister z informatyki patrząc długofalowo może się przydać, ale może być jakaś gorsza uczelnia, to często sztywny wymóg HRów ale jak jesteś dobra i z doświadczeniem to da się i to pominąć z tego co widzę po znajomych :P. Dobre studia to prędzej pomogą poprzez kontakty od profesorów jeśli jesteś dobra, niż przy samym szukaniu pracy.
  • Odpowiedz
PotężnaPrzyjaciółka: Do OP'ki spróbuj może okno pw, kiedyś było się łatwo dostać. Rekrutacja jest bodajże 2 razy w roku. Jeśli w lutowej nie ma informatyki, to rekrutujesz się na to co jest a później przenosisz, program na 1 rok jest taki sam dla 3 przedmiotów: air, inf. stosowana, elektronika i telekomunikacja.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Czy w czasach #bootcamp studia ułatwia mi znalezienie pracy?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, o ile sa to dobre studia, a nie jakas Informatyka Stosowana na wydziale Pasterstwa Wysokogórskiego. W zasadzie w Polsce masz tylko kilka kierunków, gdzie warto studiować Informatykę (kolejnosc przypadkowa):
- WIiET na AGH
- EIiT na PW
- Pwr
Reszta odstaje mocno... No chyba ze chcesz isc na uniwersytet to wtedy MIMUW i dlugo dlugo nic...
  • Odpowiedz