Wpis z mikrobloga

Odpaliłem warzone na ps5 w trybie 120fps. Gra działa płynnie, a mydlany obraz spowodowany uruchomieniem gry 1080p na monitorze 1440p jest nawet do zniesienia. Można się przyzwyczaić :)

#gownowpis #ps5 #warzone
  • 13
  • Odpowiedz
@r3ap3r: dlatego jeszcze nie kupiłem ps5, od początku czekam na 1440p i jest dla mnie to w #!$%@? nielogiczne dlaczego jeszcze tego nie ma na takiej konsoli gdzie xbox ma już od startu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: Rozmazane jak po pięciu piwach.
@SpeaRRR: Fakt, szkoda że sony nie wspiera innych rozdzielczości. Przeszukałem internet i tłumaczą sie tym, że konsola jest stworzona z myślą o graniu na telewizorach, a te nie mają innych rozdzielczości niż standardowe.
  • Odpowiedz
@r3ap3r: @rowerek404: no sami chyba mówili, że zainteresowanie tym jest zbyt małe i gdyby ludzie chcieli to mogliby wprowadzić dlatego czekam i czekam i wtedy kupię, pewnie poczekam parę lat o ile w ogóle
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: Tu nie chodzi o to że wymagałoby to jakichś niesamowitych nakładów pracy, nawet w API nie trzeba grzebać bo nie ma powodu dla którego gry musiałyby być "świadome" tego że są uruchamiane w 1440p, po prostu Sony ma konsumentów w dupie, a każda osoba która podłącza konsolę pod monitor to potencjalnie jeden sprzedany telewizor mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak można grać na padzie w te grę?

@PanieBoczek: Zapytaj o to najlepszych graczy na świecie. Sam gram na myszce i klawiaturze, ale zaczynam się zastanawiać nad przejściem na pada, bo to co robi aim assist przy starciach na blisko to jest żart.
  • Odpowiedz