Wpis z mikrobloga

Padł mi drugi #amazfitbip - oba służyły dobrze i długo, ale czas na coś trochę lepszego.
Co jest teraz polecane z tych tańszych rzeczy? Jeśli chodzi o funkcje, to w zasadzie to co miał BIP w zupełności mi wystarcza, ale chciałbym żeby był trochę ładniejszy, bardziej reprezentacyjny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wstępnie patrzyłem, że nieźle wygląda Amazfit GTR, ktoś coś może o nim powiedzieć? Czy jest coś lepszego w podobnej cenie?

#smartwatch
Pobierz jamtojest2 - Padł mi drugi #amazfitbip - oba służyły dobrze i długo, ale czas na coś ...
źródło: comment_1631022228pTm7yXTiTffRdKZ8Cv2WHP.jpg
  • 7
@dulux23: Gorszy niż BIP? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wiesz, ja nie będę nawigował w dżungli, tylko chcę mieć trasy z biegania, nie muszą być super dokładne. BIP mnie wystarczająco dobrze lokalizował.
Ten zegarek potrzebuję głównie do zliczania kroków, zapisywania tras z biegania czy jeżdżenia na rowerze i do powiadomień. Dlatego też nie chcę żadnego super modelu za dwa koła, bo przerost formy nad treścią i jeszcze bałbym
Gorszy niż BIP?


@jamtojest2 Nie wiem czy gorszy (GPS), ale jeśli już to taki sam. Lepszy nie będzie, ale to nie znaczy, że jakiś słaby. Ja mam GTSa, który jest tym samym, tylko w innym kształcie obudowy i w sumie nie narzekam. Do tego co napisałeś da radę, odchylenia przebytej trasy pojawiają się raczej w trudniejszych warunkach, czyli np. jeśli jesteś obok wysokich budynków w mieście. Ogólnie względem BIPa jeśli chodzi o