Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rymcimpymcim: zależy od obsady, ale ja wolałem moje małe Macmasteri odseparować zrobioną przez siebie przegrodą, bo ikre dość łatwo upilnowac, a pływające przecinki to całkiem łatwy i kuszący obiad dla wielu ryb
@Taurus85: raczej sobie samiczka dobrze radzi, najwiecej kiryski wenezuelskie przegania, kiryski pigmeje to omijają szerokim łukiem, tucanoichtys tucano i pstrążenie srebrzyste tez zdecydowanie wyżej przebywaja, drewniaki i zbrojniki to raczej jajom by zagrozily niż narybkowi, a otoski to już calkiem poza radarem,najbardziej się w sumie obawiam żeby samica z samcem się nie pożarła, ale póki co sie dogadują,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rymcimpymcim: czyli nie masz tam nic co lubi zapolować, u mnie w jedną noc piskorki, których nie widziałem od dwóch lat, wykosiły niemal cały narybek. A tak to chyba tylko zabezpieczyć wloty filtrów, choć i tak zrobiłbym wszystko aby dać samiczce choć trochę powierzchni tylko dla niej i młodych, każda ryba czy ślimak w pobliżu to dla niej śmiertelny wróg, i pod stresem może uznać że lepiej samej zjeść młode niż