Wpis z mikrobloga

@Redangi: pewnie dlatego że przy rozmowie przez telefon masz do dyspozycji tylko komunikację werbalną, dlatego trzeba bardziej się skupić na tym co chce się przekazać i jest to po prostu męczące i stresujące. Mit, że komunikacja niewerbalna jest ważniejsza niż werbalna został już dawno obalony, jednak łatwiej komuś coś przekazać za pomocą obu tych kanałów niż jednego.
@ChochlikLucek: #!$%@? ze zniżkami, mógłbym nawet 4x więcej za wszystko płacić gdybym tylko miał chadowy glos. #!$%@?, ile mnie w życiu ominęło, ile znajomości i okazji przepadło, tylko dlatego że bałem się odezwać, a nawet jak się już przemogłem to zwykle kończyło się grupowym śmiechem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy nie zapomne jak raz odebrałem połączenie ofertowe od kobiety z orange i gdy na pytanie "Dzień dobry
#!$%@? ze zniżkami, mógłbym nawet 4x więcej za wszystko płacić gdybym tylko miał chadowy glos. #!$%@?, ile mnie w życiu ominęło, ile znajomości i okazji przepadło, tylko dlatego że bałem się odezwać, a nawet jak się już przemogłem to zwykle kończyło się grupowym śmiechem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy nie zapomne jak raz odebrałem połączenie ofertowe od kobiety z orange i gdy na pytanie "Dzień dobry czy rozmawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mescuda: Mam tak tylko gdy muszę rozmawiać przez telefon, nie wiem czemu. Wolę spotkać się w cztery oczy, niż rozmawiać telefonicznie czy przez kamerki.

@Redangi: ehh, mam tak samo. 35 rok życia leci, dom trzeba utrzymywać, dziecko pod opieką a od tygodnia zbieram siłę żeby do mechanika zadzwonić. Miesiąc temu spotkałem go osobiście i rozmowa przebiegała swobodnie.