Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vigonath: ale jego naturalna pozycja jest lewa obrona/wahadło. Zalewski sobie w obronie może hasać z San Marino, z poważnym przeciwnikiem się skończy jak Frankowski ze Szwecja gdzie się odbił jak od ściany od pędzącego Szweda. Puchacza można nie trawić w ofensywie ale w obronie jakoś sobie tam radzi (może nie wybitnie, ale chyba lepszego nie mamy obecnie).
  • Odpowiedz
@tymc: wykopki w pigułce. Na podstawie 24 minut wiedzą, że Zalewski to drugi Messi i zaraz będzie grał w PSG. To nic, że w seniorskiej piłce nie ma rozegranej godziny xDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@first: patrząc na jego motorykę i technikę widać, że chłop spoza naszej myśli szkoleniowej. Natomiast to, że sobie lepiej radzi w ofensywie jest oczywiste, wszak to w końcu ofensywny pomocnik a nie wyrobnik z polskiej ligi który się w sumie wybił na tym że potrafi sprintem 90 minut biegać od pola karnego do pola karnego. Możliwe, że w unionie się rozwinie i będzie z niego jeszcze zagrożenie pod polem karnym,
  • Odpowiedz
@tymc: Nie jestem fanem Puchacza, ale akurat wczoraj nieźle się zaprezentował. Przecież w pierwszej połowie zagrożenie było głównie z jego strony. Trochę mnie to triggeruję, ale zdaje sobie sprawę, że przy meczach kadry jest wysyp januszerki. Niedawno przeczytałem, że powinniśmy stawiać "na takich młodych jak Buksa". Buksa, który niebawem będzie miał 26 lat jawi się jako młodzian ( ͡° ͜ʖ ͡°). To samo z Kamińskim i
  • Odpowiedz
@first ten Kamiński to porażka wczoraj, tak się naczytałem jaki to wielki talent w ekstraklasie w wczoraj nie mógł wygrać pojedynku z graczem z San Marino
  • Odpowiedz
@first no oczywiście, nie jesteśmy w pozycji by kogokolwiek skreślać, szczególnie że jest młody i cała karierę ma przed sobą. Oby tylko się poprawił.
  • Odpowiedz