Wpis z mikrobloga

Jak tam w #xiaomi eu
Czy działa normalnie google Pay?
Jeżeli nie to jaki rom polecacie na którym działa gpay?
Telefon mi9t
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xdTM ja ci powiem tak, ja w ogóle jestem nastawiony na w-----------e z telefonu czego się tylko da więc pierwsza rzecz która była jak kupiłem poco x3 pro to było odblokowanie bootloadera następne rzeczy ściągnięcie miui.eu no i oczywiście usuwanie bloatware czyli wywaliłem wszystkie niepotrzebne rzeczy obecnie system z paroma aplikacjami zajmuje mi lekko ponad 12 GB. Wywaliłem praktycznie wszystkie aplikacje które nie były konieczne, plus zainstalowałem sobie tam jakieś swoje
M.....n - @xdTM ja ci powiem tak, ja w ogóle jestem nastawiony na w-----------e z tel...

źródło: comment_163087240710Kivf3I6LEzGU2ojH8OE1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xdTM: bateria, wydaje mi się, że po prostu zdążyła się już trochę zestarzeć bo jest trochę gorzej z biegiem czasu, za to nie zauważyłem różnicy typowo po aktualizacjach. Lubię pograć w gta vc czy sa, posłuchać spotify i obejrzeć kilka odcinków na netfliskie jednego dnia, tu snap tu tiktok, jasność na maksa ale ani razu nie zszedłem poniżej 25% przed położeniem się do spania. miui 12.0.3
  • Odpowiedz
@xdTM: Global to ja miałem jakiś jeden dzień po przyjściu telefonu od skośnookiego. Bootloader był już odblokowany, to zacząłem eksperymentować z instalacją MIUI. Próbowałem wersji tygodniowych i stabilnej. Po kilku przeinstalowaniach wróciłem do stable i tak już zostało. Od pewnego czasu nie ma nowszych wersji MIUI na mój telefon. A bateria? Zależy co robię, nie oglądam filmów i nie gram na telefonie, ale czytam posty na wypoku, nawigacja, audiobooki.
Ostatnimi
  • Odpowiedz