Wpis z mikrobloga

Wysłałem zaproszenie na Facebooku do dawnego znajomego, miałem opcje anuluj zaproszenie, ale teraz jak wchodzę, nic się nie pojawia, ani dodaj do znajomych, ani anuluj zaproszenie, ani wyślij wiadomość, nic się nowego nie pojawiło na jego profilu, ale też nic nie zniknęło bądź ukryło, w znajomych go nie mam, na Messengerze w zakładce inne oraz ukryte nic nie mam, nowych wiadomości również nie mam, jak wpisałem jego imię i nazwisko w opcji wyślij nową wiadomość nie mogłem go znaleźć, o co chodzi? Zablokował mnie na Facebooku? Messengerze? Może to i to? Dodam, że nie jest to moje pierwsze konto na Facebooku ani pierwsze na Messengerze, ale nigdy nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez social media i dopiero teraz go wyszukałem na Facebooku, nawet się już nigdy nie zobaczyliśmy od czasu jak zmieniłem szkołę, a to była podstawówka...
#facebook #socialmedia #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 10
@little_muffin: ale frajer... tylko jestem ciekaw czemu tak zrobił, może dlatego, że pożyczył mi płytę z grą i mu nie oddałem, może dlatego, że nie raz się pokłóciliśmy, a nie pamiętam w jakich relacjach byliśmy jak się ostatni raz widzieliśmy, może usłyszał o mnie wiele ciekawych rzeczy, bo później znalazłem ciekawe towarzystwo, albo dlatego, że ostatnio pisałem z naszym dawnym przyjacielem i nieciekawie się potoczyła ta rozmowa, ale jakoś nie widziałem