Wpis z mikrobloga

Cześć.

Mirki pojawiła mi się rysa rok po remoncie. Budynek ma 30 lat, kupiony 2 lata temu, remont w poprzednie wakacje.
W komentarzu zdjęcie pęknięć przed remontem. Wezwany spec od konstrukcji, ściana zszywana prętami.
Dziwne jest to że rysa uwidacznia się, jak słońce nagrzeje ścianę, znika jak jest chłodno.

Czy jest się czym martwić?

#remontujzwykopem
kanarex - Cześć.

Mirki pojawiła mi się rysa rok po remoncie. Budynek ma 30 lat, ku...

źródło: comment_1630824821EhMB5CUE6uHCoYNN8uNLUY.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kanarex: Przejmujesz się ryską, gdzie połowa domów w tym kraju ma załatane centymetrowe szczeliny, gdzie już podwórko było widać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może upuściłeś coś lub przejechałeś samochodem blisko fundamentów i cyk ryska wyskoczyła.
  • Odpowiedz
  • 6
@kanarex jak ściana się nagrzewa to pręty się rozciągają ot co :p możesz spróbować jakiś akryl elastyczny ale pewnie farba i tak będzie się rozchodzic
  • Odpowiedz
Jeśli to żelbetowa ściana to nie masz się czym martwić do 4mm to norma, świadczy o tym, że konstrukcja jest dobrze zaprojektowana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@kanarex: kiedyś takie gówniane tynki robili. Mam taki budynek, że jak wiercisz wiertelkiem 5 to obsypuje się dziura wielkości 10 cm dookoła
¯\_(ツ)_/. Dalej jest cegła, ale tynk spada jak głupi, sypie się jakby sam piach tam był.

No ale czy ściana murowana może tak pracować po 30 latach to nie wiem.
  • Odpowiedz