Wpis z mikrobloga

xdd


@Ficus_Ginseng: tak jak powtarzam. Jako laik kompletnie nie wierzę w obiektywność w przypadku państwa mafijno-pisowskiego. Jak Ziobro lub Kaczor będzie chciał to każdego przychylnego władzy wciśnie na każdy stołek, chociażby wcześniejszym dostępem do egzaminów.
@Niemamwiedzy: @korsek89: ale zrozumcie jak to wygląda z perspektywy szarego człowieka. Jeżeli tak mówicie i są obiektywne to dobrze, ale ja po prostu nie wierzę w uczciwość tego państwa. No i z całym szacunkiem, ale nie biorę wszystkiego co na wykopie za pewnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niemamwiedzy: Chyba w zadupiach.
Anyway, skończyłeś UJ z wyróżnieniem, byłeś w KSSiP, ale zrobiłeś uprawnienia korporacyjne i uderzasz w zawód pod każdym względem. Albo to nowa metoda chłodzenia rynku żeby zmniejszyć konkurencję albo coś ściemniasz.
A mówienie że prawo to łatwe studia to XD.


@szynszyla2018: są łatwe i w Polsce to masówka, bo uczelnie sprzedają rodzicom historie, że moja córka studiuje prawo, a zaplecze jest bardzo tanie, więc zysk jest większy niż z kierunków gdzie prowadzi się badania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PositiveRate: Nope. Już tam nie wrócę, chyba że mnie siłą zaciągną xD

@alma_: W trakcie aplikacji podchodziłaś do KSSiP?

@Niemamwiedzy: Już ja znam te rankingi XD Też pracowałem w "2 najlepszej" w województwie i mogę tylko się załamać.

W każdym razie uważam, że coś przesadzasz. Jak jesteś taki dobry i w "topowych" dostawałeś 10k i czujesz ogólną frustrację, to może nie jesteś taki dobry? Just sayin'.