Wpis z mikrobloga

Ostatnio żre jak opętany, jak ćpun w drugim tygodniu odwyku, zima się zbliża, czy jakiś pasażer przypałętał mi się w brzuchu i mi pomaga od środka. Przed chwilka #!$%@?łem nudle ser w i ziołach i już mnie zasysa. też tak ostatnio czujecie?
  • 10
@Cebulak391: Trzy godziny temu poszła torba ryżu z sosem meksykańskim i kotlet de volaj plus dwa spore korniszony, przed chwila zupka.

Swoją drogą to nie znam się na tych chemikaliach, akurat takie znalazłem, de gustibus non est disputandum, jakie są te konkrety co najlepiej wchodzą?
@Cebulak391: Wstaje, żre żre, przerwa ze dwie godziny to maks i tak cmykam bo nie chce mi sie robic ale to starcza tylko na chwile więc zara znów grubo, przed snem bardzo grubo żeby mi sie nie chcieało wstawać jak zassie.
@Cebulak391: Nażarłem się jak świniak, szproty wędzone w oleju plus kromki pieczywa z plastrami ogórków, z pieczywem nawet ten olej ze szprotek zeżarłem, jednak było mało, to idę na całość, dorzuciłem pełną michę ryżu z kapustą duszoną i grzybami.

Jakoś tak mam ostatnio, że dużo jem, myślałem, że to może dlatego, że chłodniej jest, jakiś czas temu było na odwrót, dwa małe posiłki na cały dzień.

Tak rzuciłem bo myślałem, że