Wpis z mikrobloga

Mimo wszystko prezesowi źle nie życzę ale ciekawe co dalej zrobi, bo jeśli ma rękę w gipsie to czy zaufa tamtejszym lekarzom i zda się na nich czy wróci do Polski się leczyć.
Jakby nie było złamanie to w sumie poważna sprawa, gips potem rehabilitacja.
W Kambo i tak pewnie będzie musiał sam płacić za wszystko więc koszty będą sporę.
Do tego ciekawe co z kanałem.
Nie chcę krakać bo teraz to każdy mądry no ale można było się spodziewać że coś się może wydarzyć jak oni ciągle "pogrążeni w balu" alkoholowym.
Do tego ciekawe czy nie będzie miał problemów odnośnie tego wypadku, niby kraj trzeciego świata więc może rozejdzie się po kościach.
Ciekawie się robi. Oglądamy dalej (jeśli jeszcze będzie co:))
Wyczuwam dużą liczbę żebraczych zbiórek na leczenie prezesa.
#raportzpanstwasrodka
  • 46
  • Odpowiedz
@livegoal: może mieć ubezpieczenie ale nigdy się tym nie chwalił ani nie pamiętam żeby mówił że ma.
Zawsze było w tonie że coś ci się stanie to sobie radź sam, albo umieraj.
Do tego kwestia tych lekarzy pewnie na ubezpieczenie są może bardziej kumaci ale patrząc na tą całą Kambodżę to różnie może być.
  • Odpowiedz
@dizel81: A jestem trochę inny i kawał #!$%@? ze mnie, jak tylko wróci do kraju i będzie chciał się leczyć ZA NASZE z NFZ to będę kręcił innbę jak sam #!$%@? gdzie się da, bo składeczek to się nie płaciło od lat, po prostu już mnie męczy utrzymywanie wszelkiej maści cwaniaczków
  • Odpowiedz
@livegoal: nie przytoczę dokładnie ale pamiętam jak tu się chwilę prezes udzielał to był jakiś podobny temat to mówił coś w stylu że skoro system na to pozwala to czemu nie skorzystać.
A nasz system pozwala na to żeby mieć "darmową" służbę zdrowia.
bez żadnych kosztów.
  • Odpowiedz
@dizel81 No mialo cos byc ze nie trzeba placic skladek zeby miec opieke zdrowotna bo nalezy sie ona kazdemu Polakowi tylko nie wiem czy weszla ta ustawa i w jakim zakresie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dizel81: bez przesady z tymi wysokimi kosztami XD

Podejrzewam, że całość nie przekroczy 1000 USD
Mieszkam w sąsiednim palmowym raju
  • Odpowiedz
@Spearo No w Tajlandii to by zaplacil sporo, szczegolnie jakby musial zostac w szpitalu kilka dni. Kilka tysiecy $ na pewno. Znajomy jak rozwalil noge i musial miec operowana to wyszlo pod 50k pln.
Wiec mysle, ze Cambo w prywatnych szpitalach podobnie.
  • Odpowiedz
@Spearo Nie wydaje mi sie zeby w Cambo bylo tanio. Jak tam nawet wizyty u lekrzy prywatnie kosztuja kilkadziesiat $, Gapa placi po 100$ za wizyte z lekami.
  • Odpowiedz
@livegoal: kilka razy na live mowil odpowiadajac na pytania widzow ze nie ma i nie zamierza wykupic zadnego. Cos tam probowal dowiadywac sie i wyszlo mu OK. 500 $ za najtanszy pakiet rocznie ale Steku powiedzial mu ze ten pakiet to tylko podstawowa opieka medyczna. A chcac juz dobry pakiet z obsluga na europejskim czy zachodnim poziomie to ceny od 1500 $. I Prezes stwierdzil ze to bez sensu wyrzucanie kasy
  • Odpowiedz