Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki, Czołem Mireczki.

Siedzę sobie z Wami na mirko już od ładnych paru lat, ale teraz przychodzę do Was jako "byznesmen" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego też robimy #rozdajo !

Od kilku lat prowadzimy w małym rodzinnym gronie firmę, która zajmuje się sprzedażą odzieży i obuwia roboczego, a teraz wchodzimy w sprzedaż internetową, wszak trzeba się rozwijać by dobić do upragnionego poziomu #programista15k.

Także o to wysiłkiem przede wszystkim mojego przyjaciela, oraz moją lekką pomocą stworzyliśmy te cudo.

Sklep internetowy pewnie jakich wiele, natomiast skupiamy się na produktach z półki premium.
Znajdziecie u nas przede wszystkich odzież roboczą firmy Snickers Workwear, obuwie robocze marek Solid Gear oraz VM Footwear.

Często obsługując klienta w sklepie stacjonarnym staram się edukować osoby, które na swoim bezpieczeństwie i zdrowiu oszczędzają najbardziej, a przecież w pracy można wyglądać dobrze, modnie, a do tego zachować wszelkie środki bezpieczeństwa.

No i nie przychodzę do Was moi drodzy z pustymi ryncoma jak już wspominałem, dlatego zrobimy na początek małe #rozdajo

Każdy plusujący ten post bierze udział w #mirkolos a do wygrania będzie zestaw czapka z daszkiem + t-shirt z bawełny organicznej o wartości 160 zł.

Jeżeli zwycięzcą losowania okaże się Mirabelka, wówczas oczywiście otrzyma damską wersję koszulki.

Życzę Wam powodzenia, a Wy życzcie powodzenia nam żeby szło dobrze a i klienci czasem też zadowoleni byli ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • 16
@dzazzio: Tak, Snickers jest świetny.
Sam porzuciłem noszenie bluz z firm typu Hilfiger czy Ralph na rzecz szwedzkiej firmy.

8042 u nas w cenie 289.99 zł brutto, w poniedziałek wrzucimy na stronę. Cały czas na bieżąco uzupełniamy produkty, ale jest to bardzo czasochłonne.