Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: a w 3G 4G to jak jest?
I jak rozwiazano kwestie negocjacji mocy nadawania telefonu?

Bo ja do dzis staram sie rozmawiac w mozliwie otwartej przestrzeni/przy oknie zeby mniej sie promieniowac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja przed chwilą w swoim telefonie włączyłem typ sieci - tylko GSM i od razu na chwilę w głośnikach było to słychać. Jeszcze zadzwoniłem na mLinię, żeby posłuchać tego dłużej.
Nie wiem czy taka możliwość zmiany typu na GSM jest ogólnie we wszystkich obecnych telefonach. Ja mam aktualnie modyfikowany ROM i mam tam ze 25 możliwych kombinacji preferowanych trybów sieci, no i między innymi "tylko GSM". Jak miałem oryginalny ROM, to też
stivenus - Ja przed chwilą w swoim telefonie włączyłem typ sieci - tylko GSM i od raz...

źródło: comment_16306962883ZDgh1JOwteMAfm7WZ81zG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stivenus: duzo mniej opcji, ale mozna wybrac "tylko 2G". Przydatne jak jezdzisz po jakichs totalnych zadupiach (Szkockie Highlandy na przyklad), gdzie czesto nawet tego 2G nie ma. Troche oszczedza baterie.
  • Odpowiedz
: jak rozmowy i smsy były mega drogie i główna zabawą nastoletnich posiadaczy telefonu było puszczanie "strzałek" oraz nie było jeszcze sekundowego naliczania czasu rozmów to można było za wczasu być przygotowanym aby złapać takie głuche połączenie aby jego "autor" zapłacił za całą minutę.
  • Odpowiedz